Гощанський селищний голова Микола Панчук ініціював об’єднання Гощанської територіальної громади із 27 сільськими радами Гощанського, Корецького та Острозького районів.
Гощанська громада першою підтримала створення ОТГ у форматі, який запропонував селищний голова.
Дали свою згоду на добровільне об’єднання територіальних громад у вересні цього року і Симонівська сільська рада. До слова, перед тим, як приймати це рішення, було проведено серед мешканців Симонова та Франівки громадське обговорення та опитування. Більшість мешканців підтримали запропонований формат об’єднання громади із центром у Гощі.
Як повідомляють у Гощанській селищній раді подальший успіх проведення реформи децентралізації та можливість створити Гощанську ОТГ тепер же залежатиме від рішень інших сільських рад, яким були надіслані пропозиції щодо об’єднання. Їздить на обговорення до сільських рад і Микола Панчук, адже переконаний має давати персональний приклад.
У Гощі кажуть, ОТГ – це можливість спільно вирішувати проблеми: сміття, комунальні послуги, розвиток інфраструктури тощо та спільно розвивати громади Гощанщини.
Сподіваємось, що Гощанська громада утвориться вже найближчим часом.
До слова сьогодні Микола Панчук святкує свій День народження. З цієї нагоди Новини по-рівненськи зичать пану Миколі успіхів у роботі, міцного здоров’я та злагоди у родині.

362 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 2 =