12509656_1079997892024729_3206334917125616454_nМиколка Антонюк помер у Рівненській обласній лікарні. Батьки думали у дитини апендицит. Лікарі вирішили по іншому – обтирання з оцтом і чекати до ранку… Хлопчик помер у батька на руках. З листопада місяця минулого року смерть п’ятирічної дитини на вустах у небайдужих рівнян. А все тому, бо вважають що невинне дитя пішло з життя через безвідповідальність і безкарність лікаря. І ключовим у реченні стає слово «БЕЗКАРНІСТЬ». Адже як показують результати нашумілої справи – діло йде до того, що лікаря вважають невинним. Варто зауважити що невинним його вважають інші лікарі, але не батьки, не матері, не правозахисники, не небайдужі рівняни… Слово лишається за правоохоронними органами. І тут виникає заминочка. З особистого джерела сайту «Новин по-рівненськи» стало відомо, що правоохоронці «слідство зливають». І свідки ж є, і допити ведуться, та ведуться вони не по суті. Хоч батьків правоохоронці запевнили що це для них справа честі. Ну що ж для рівнян буде нагода побачити, яка ж та честь наших правоохоронців.

Що стосується «інших лікарів» то тут варто просто почитати дописи у фейсбуці Ліани Диновської рівненської правозахисниці: Розуміючи свою слабкість перед медичними круговими поруками , вирішила просто назвати прізвища ” героїв” нашого міста. Нехай ваші сни будуть міцними, а Боженька являється вам кожного дня і нагадує обличча маленького хлопчика Миколки, який був активною і усміхненою дитиною! 
Зустрічайте висновок членів клініко експертної комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації по факту смерті Антонюка Миколи – між діями лікаря і смертю дитини немає причинно – наслідкового зв’язку ( Добровольський, Басюк, Богословець, Боровець, Гельфалві, Гуценко, Жильчук, Ковальчук, Максим’як, Мельничук, Космина….ще 10 ” експертів”). Вітаю вас , ви пройшли тест на нелюдяність!
Детально про те, чим керувалися експертишки:
1) з пояснювальної записки Думановського : виходить він постійно проводив пальпацію живота дитини в проміжок часу з 3.00 год. до 6.00 год. ( і до сраки експертам покази батька, бабусі і тих мам, які були у палаті з померлою дитинкою, які стверджували, що Думановського і близько не було біля дитини з часу поступлення і до 6.00 год. ранку. ). Так маман працює в управлінні , тому комісія свято вірить пояснювальній записці.
2) в обід, коли у дитини заболів живіт і дитина виблювала – батьки дали малому випити активоване вугілля . Такі діі батьків були розцінені комісішкою , як свідоме лікування ацетономічного синдрому. Ну ім же потрібно смерть дитини приблизити до тієї клініки , яка вигідна на сьогоднішній день. Так ось, дорогі батьки , ацетон у дитини активованим вугіллям не лікується – дитина блює і основне лікування скоріше регідрон та електроліт , хоча частіше лікування ефективне лише при промиванні шлунку за допомогою крапельниці. Написати у висновку – таблетки активованого вугілля вірогідно призначалися дитині раніше при зверненнях за медичною допомогою. Особисто я вірю батькам і з іх слів у дитини не було частих проблем з ацетономічним синдромом. В моєї дитини також був такий синдром і хвороби Крона при тому немає. А напис – “вірогідно ” не дає підстав робити фахові висновки.
3) потрібно було здати сечу, але інший лікар зробив клізму і сеча вийшла разом з калом, тому можливості забрати у дитини сечу у лікаря Думановського не було.
4) рентген показав помірну пневматизацію кишківника , але експертишкам байдуже на це , для них проблем по хірургії не було.
5) у дитини була температура в 3.00 год. 38.5, в 4.00 год. 38.8… , але зі слів Думановського про температуру йому нічого не було відомо , а як так? Ви ж лікарю ходили постійно до дитини.
6) оцтом протирати дитину наказує сам МОЗ Украіни від 31.08.2004 року номер 437.
7) не було загального погіршення стану дитини , а підвищення температури до 38.8 після термоядерного бойового уколу анальгин плюс дімедрол плюс ношпа це не погіршення стану?
8) з висновку – Миколка був у 8.00 ранку в активному контакті з оточуючими ( благати напитися води , крутитися від болю, горіти від температури, втратити свідомість – активний контакт з оточуючими).
9) у комісії не пролізло ГРВІ, вирішили дурнів з усіх зробити втуливши хворобу Крона, як основну , що викликала смерть дитини.Любі моі, хворобу крона, яка б стала причиною смерті – не можливо не побачити паталоанатомам та тим, хто був поруч на розтині дитини. То що ж виходить – Наші лікарі скрили справжню причину смерті констатувавши не хворобу Крона ( коли кишківник вкритий сепсисами, та у животі була рідина рожева ), а ГРВІ?
10) помірна пневмонація кишківника не є підставою для діагностування хвороби Крона – та про це ж книжка пише ваша медична!
11) з висновку комісії – у дитини була наявність персистуючого гепатиту, ще і вказали статистику – частота біля 1% у світі !
Є ще багато там різної дурні відвертої і , гадаю – брехливої ! Почитайте медичну літературу – смерть дитини від хвороби Крона є вкрай рідкою і попередні прояви були б очевидними і тривалими- кров у калі, блювота, загальна слабкість , проноси, висипка на тілі …. , але трішечки промахнулися , у Миколи нічого подібного не було. Також при поступленні дитини у лікарню – лімфатичні вузли не були збільшеними .
Хочете мою власну думку з цього приводу : чи була хвороба Крона у дитини раніше ? Не була ! Чи дана хвороба могла бути виявленою при розтині ? Могла ! але не як основна, яка викликала смерть Миколки , а як наслідок перитоніту ! Хвороба Крона ( великі рани на кишківнику) можуть бути наслідком перитониту !
Кругова порука лікарів .

Як повідомляє особисте джерело лікарі в приватних розмовах кажуть, шо Думановського не люблять і їм за нього соромно. Але вочевидь, що далі сорому діло не йде…

Про те, що правоохоронці не баряться розплутати цю справу ми переконалися поспілкувавшись із адвокатом подружжя Антонюків Ярославом Коноплястим.

«Вивчивши матеріали справи, я зрозумів, шо в матеріалах дуже слабенька доказова база. У мене останнім часом великі сумніви, що справу взагалі зможуть довести до суду. Але надіюсь на краще. Чекаємо висновки підсумкової експертизи з Луцька( місто ми самі обрали)», – розповідає адвокат.

А тим часом у Фейсбуці своє обурення та протест рівняни виражають у акції #‎карантинбезкарності.

Безымянный Безымянный1 Безымянный4 Безымянный6

До слова Костянтин Думановський, якого було звільнено після смерті Миколки, вважає своє звільнення безпідставним і подав позов до суду.

12400602_983717681702164_1937990704741914441_n

Вікторія Малецька

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

ЗА НІЧ У РІВНОМУ ПОШКОДИЛИ ТРИ МЕМОРІАЛЬНИХ ДОШКИ

“Хочеш коментаря, то хочи”, – прес-служба Володимира Хомка

Рубан: перемовник чи російський лобіст в українському таборі

У Рівному презентували Національний Рух Дмитра Яроша

Засуджені на Рівненщині їстимуть із нового посуду

У Рівному невдовзі судитимуть водія, який збив на смерть майора поліції

Сватівський міський суд обрав міру запобіжного заходу для солдата із Рівного

У рівному горів «Mitsubishi Carisma»

Краєзнавчому музею у Здолбунові бути!

«…Запросили співати на деякий час у етно-гурт “Дуліби” на декретне місце», – Ріта Рагімова

tomat_green-01

2 167 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + 2 =