PM245image001Сергій Князєв: “Поставлене завдання – виконали”. Про це сьогодні, 13 липня, на брифінгу повідомив очільник поліції Рівненщини, поінформувавши журналістів разом із керівником оперативного штабу Сергієм Науменком про проведену спецоперацію на Рокитнівщині.
Цієї ночі на території заповідника у Рокитнівському районі керівництво оперативного штабу спільно із спецпідрозділами, які базуються на Поліссі, виконали планове завдання у протидії незаконному видобутку бурштину та виявили до півсотні старателів і «сонячне» каміння. Однак особливим його результатом стало вилучення демілітаризованої військової техніки, всюдихода-тягача, якого задіювали для своєї протиправної діяльностібурштинокопачі.
Як зауважив керівник оперативного штабу Сергій Науменко, інформацію про майже тисячу старателів у віддаленій та важкодоступній болотистій місцевості вони отримали кілька тижнів тому. Тому приданим силам Нацполіції до місця злочину довелося майже десть кілометрів із різних сторін діставатися пішки.
Під час аеророзвідки, яка здійснювалася на території у п’ять тисяч гектарів, правоохоронці втратили два безпілотники. Чим вони були знешкоджені, встановить призначена експертиза.
Утім, як наголосив Сергій Князєв, превентивні заходи, що проводяться і тривають у поліських районах області, на сьогодні дозволяють контролювати ситуацію.
Повідомляє відділ комунікації поліції в Рівненської області
1 142 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − 11 =