Дотримання вимог з охорони праці та промислової безпеки в ТОВ госпрозрахунковій фірмі «Камаз-Транс-Сервіс» перевірили фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Підприємство має понад 400 працівників, які займаються міжнародними перевезеннями, експедиційним обслуговуванням та сервісом вантажних автомобілів з повним комплексом послуг для замовника. Фірма давно співпрацює з «RENAULT» та іншими відомими фірмами Європи, досконало знає і дотримується їх нормативних вимог з охорони праці. Але на противагу європейським правилам. з українськими дозволяє собі легковажити. Про це свідчить низка грубих порушень, яку виявили наглядовці.
Інспектори перевірили службу охорони праці, автоколону, гараж, сервісний центр, автозаправну станцію, систему газопостачання підприємства, посудини, що працюють під тиском, мостові вантажопідіймальні крани та інші об’єкти.
«Камаз-Транс-Сервіс» виконує чимало видів робіт, які належать до категорії підвищеної небезпеки, працівники експлуатують відповідне обладнання. Але роботодавець не отримав належні дозволи, не організував періодичне (не рідше 1 разу на рік) обстеження посудини, що працює під тиском. Є порушення в експлуатації газового господарства, зокрема, не проведено спеціалізованою організацією перед початком опалювального сезону 2017-2018 рр. періодичну перевірку та прочищення вентиляційних каналів газифікованої котельні. Наглядовці виявили несправність деяких елементів технічного обладнання. Наприклад, у сервісному центрі з обслуговування автомобілів пересувний гайковерт експлуатується з відсутнім огородженням пасової передачі.
Ці та інші порушення відображені у приписі, наданому керівництву фірми до обов’язкового виконання. Якщо суб’єкт господарювання позиціонує себе як підприємство європейського класу, то високий рівень відповідальності має бути в цілому, у тому числі стосовно безпечної праці.
Виконання припису наглядовці невдовзі перевірять.
Про це повідомляє Управління Держпраці у Рівненській області.
1 244 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − один =