Вчора, 17 вересня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Під час розгляду питань порядку денного головуючий Віктор Ольховик зачитав лист від трудового колективу, учнів та їх батьків обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву щодо критичної оцінки функціонування відділення спортивної медицини та лікувальної фізкультури Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Петра Поліщука.

Зокрема Віктор Георгійович зазначив, що медичний огляд спортсменів проводиться в непристосованих приміщеннях, кількість учнів для проходження медогляду обмежена до 5 чоловік на день, стали платними послуги проходження ЕКГ та збору аналізів, відсутні фізіотерапевтичні обстеження, лікувальні відновлювальні процедури та наголосив на вимозі заявників: – відновити функціонування обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені В.Поліщука Володимир Кисіль повідомив депутатам, що в минулому році кошти, які передбачались на фінансування обласного фіздиспансеру, були спрямовані після його реорганізації на забезпечення функціонування відділення спортивної медицини та лікувальної фізкультури. А в 2014 році в обласному бюджеті були передбачені кошти лише на заробітну плату медичному персоналу, а не на витратні матеріали, тому керівництво закладу було змушене із спортсменів збирати благодійні внески для проведення окремих аналізів та ЕКГ. На думку головного лікаря, ситуацію може змінити виділення додаткових коштів на функціонування згаданого відділення лікувально-діагностичного закладу хоча б на рівні минулого року.

Члени постійної комісії нагадали присутнім, що погодились на реорганізацію закладу за умови забезпечення безкоштовного забору аналізів та безкоштовного обстеження осіб, що займаються фізичною культурою і спортом у відділенні спортивної медицини при РОКЛДЦ ім.Поліщука.

Після бурхливих обговорень члени постійної комісії підтримали рекомендацію голові обласної ради створити робочу групу у складі представників управління з питань охорони здоров’я облдержадміністрації, спортивної громадськості та членів профільних депутатських комісій, яка вивчить проблемне питання та висновки подасть на розгляд обласним обранцям для подальшого вирішення проблеми.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

tomat_green-01

 

542 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + чотирнадцять =