haz_142434842814З початком опалювального сезону багато сімей з острахом очікують коли отримають квитанції про оплату газу, особливо ті в кого в помешканні стоять газову котли. Люди вишукують різні можливості переходять на інші енергоносії, або намагаються отримати від держави субсидії.
В країні йде широка компанія про підтримку населення у можливості розрахунку за комунальні послуги. І все б ніби нічого, все ніби робиться можновладцями правільно, як би не деякі але…
Вже понад 35 років постачанням природного газу в Рівненській області переймається Петро Дубас. Варто відмітити, що  як би не змінювалися часи та події в нашій країні, ця людина залишається незмінним керманичем Рівнегазу.bezy-myanny-j111
Один знающий чоловік розповів, що за свою повсякденну напружену працю та відданість Петро Дубас сколотив собі та своїм дітям статки, які включають нерухомість, землі, а також комерційні структури, які слугують для вимивання державних коштів для власного збагачення.
І очевидно він виявися правим… Щоб не бути голослівним, наведу декілька прикладів безкорисної трудової діяльності керманича Рівнегазу.
Зокрема, на сьогодні у власності Петра Дубаса знаходиться дві земельних ділянки, одна з яких, площею 0,1 га, розташована у межах Великоомелянської сільської ради та межує із землями м.Рівне. Як бачимо, на одній з них завершується зведення нової житлової будівлі.bezy-myanny-j112На іншій, площею 0,096 га, по вул. Погоринській розташовано житло пана Дубаса.bezy-myanny-j123Дружина Петра Дубаса – Тамара, є одним із засновників відомої широкому колу осіб ТОВ Фірма «Опорядрембуд», яка неодноразово вигравала тендери на захмарні суми. Зокрема, протягом 2015-2016 років дане товариство освоїло бюджетних коштів на суму близько 80 млн грн. У власності Тамари Дубас перебуває земельна ділянка, площею 0,06 га, по вул. Погоринській, 12 А.
Донька Мар’яна є засновником ТОВ «Юридично – Патентна Фірма «Інлєкс», на рахунки якої систематично здійснюється переведення мільйонних сум, звідки б ви думали, та все з того ж  з ПАТ «Рівнегаз», яким керує батько Мар’яни.
У власності ж Мар’яни є будинок, площею 360 квадратних метрів, та земельна ділянка під ним на вул. Є. Борового, загальною площею 0,09 га,bezy-myanny-j124два приміщення у м. Рівне на вул. Кавказькій, загальною площею 1121,3 та 1110,1 квадратних метрів,bezy-myanny-j125приміщення банку на вул. Ст. Бандери, загальною площею понад 390 квадратних метрів.bezy-myanny-j126Ще одна донька Петра Дубаса, Анна володіє будинком, площею 248 квадратних метрів та двома ділянками під ним (понад 0,16 га) у м. Рівне на вул. Погоринській.bezy-myanny-j127Таким чином, родина головного газовика області володіє 0,506 га землі та будівлями  загальною площею понад 3 300 квадратних метрів, що співвідносно розмірам декількох дитячих садків міста.
І все б ніби нічого, працюють люди «не покладаючи рук», заробляють гроші «непосильною працею» та множать свої статки. Можливо згаданий пан свої прибутки використовує на допомогу воїнам АТО чи їх сім’ям?
Під час скрутного становища у країні закордонні поїздки для родини Дубаса є звичним способом життя, відпочиваючи на курортах Єгипту, Турції, Греції, ОАЕ тощо.
Як розповідають власні джерела, при заробітку Петра Дубаса, а це в місяць близько 70 тисяч гривень, вже не рахуючи інших джерел надходження коштів, він та його родина, як це не смішно звучить, мають заборгованість за споживання газу на значні суми із п’ятизначним числами.
Нещодавно багато рівнян отримали від ПАТ «Рівнегаз», яке очолює пан Дубас листи-попередження про припинення газопостачання через мізерні суми заборгованості, які іноді навіть не перевищують 100 гривень.
І виникає питання чи не цими листівками-погрозами ми з вами маємо покращити добробут пана Дубаса, а за одно й покрити його особисту заборгованість за спожитий ним та його родиною природній газ?
Віктор Климович
1 413 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 3 =