парфуми1

соц.офісУ червні «мобільні соціальні офіси» відвідають 29 сільських рад та одну об’єднану територіальну громаду.
У вівторок, 6 червня, до «соціального офісу» зможуть прийти мешканці Гірницької сільради Дубенського району. А наступного дня соцпрацівники консультуватимуть в Ільпибоцькій сільській раді Демидівського району та в Хорівській і Розвазькій сільрадах Острозького району.
У Пісківській ОТГ, що на Костопільщині, «мобільний соціальний офіс» працюватиме 8 червня. В цей же день до фахівців зможуть звернутися в Дібрівській сільраді на Зарічненщині та Грушвицькій Рівненського району.
З 13 по 16 червня «соціальні офіси» побувають у 7 сільських радах Дубровицького, Корецького, Млинівського, Рокитнівського та Сарненського районів.
У працівників соцзахисту можна дізнатися про призначення субсидії, соціальних допомог, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім’ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих у АТО й переселенців.
Коли саме у тому чи іншому населеному пункті буде працюватиме мобільний соціальний офіс, можна дізнатися у сільській раді.
ГРАФІК
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
344 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 19 =