парфуми1

В рамках програми проведення засідання комітету стратегічного розвитку та міжнародних відносин Асоціації «Аеропорти України» відбулася триденна робоча поїздка делегації з Рівненщини за участі першого заступника голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука та директора «Міжнародний аеропорт Рівне» Ігора Насинюка до міста Даламан.делегація
Під час офіційного візиту до Туреччини відбулися зустрічі з послом України у Туреччині, Андрієм Сибігою, генеральним директором аеропорту Даламан, Хамді Гювенч, мером міста Мармаріс, губернатором області Мугла, представниками влади та керівництвом регіональних аеропортів України, зокрема: Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтава, Херсон, Жуляни, Вінниця, Дніпро, Одеса.
В перший день учасники програми побували на відкритті виставки «50 винаходів подаровані світу українцями».
На засіданні комітету розглянули: роль партнерства аеропорту, влади і туроператорів; чартерні авіаперевезення в Україні: основні тенденції та перспективні напрямки; роль летовища для в’їзного туризму і підвищення інвестиційної привабливості регіону на прикладі європейських аеропортів.
Делегація з Рівненщини також обговорили з генеральним директором аеропорту Даламан умови співпраці з місцевою владою.
– З Хамді Гювенч розглянули можливості нашої співпраці та перспективу нового чартерного рейсу на наступний рік – Рівне – Даламан, яка великою мірою буде залежати від того чи буде попит рівнян на відпочинок саме в цій частині Турції (Егейське море), – прокоментував Олександр Корнійчук.
Олександр Корнійчук також зазначив, що дуже цікаве спілкування було з представниками влади та керівництвом регіональних аеропортів. «В ході розмови обмніялися власним досвідом. Проговорили перспективи та проблеми розвитку українських летовищ, до речі, вони практично такі ж самі, як і в нас», – повідомив він.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
901 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − вісім =