Фізичні особи – підприємці, які були  призвані на військову службу під час мобілізації або залучені до виконання обов’язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, на весь строк їх військової служби звільняються від  нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску, якщо вони не є роботодавцями.

Підставою для такого звільнення є заява і копія військового квитка або іншого документа, виданого відповідним державним  органом, із зазначенням даних про призов такої особи на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, подана до Дубенської ОДПІ такою особою у зазначений законодавством термін (10 днів після її демобілізації). Якщо демобілізована фізична особа – підприємець перебуває на лікуванні (реабілітації) у зв’язку з виконанням обов’язків під час мобілізації зазначені вище документи подаються протягом 10 днів після закінчення лікування (реабілітації).

Відповідні зміни, внесених Законом України від 20 травня 2014 № 1275 – VII до Закону України від 10 липня № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Повідомляє ДПІ Рівненської області

tomat_green-01

518 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 16 =