64da0c3120f6a23286404f08baabe955У Рівненському обласному військовому комісаріаті оперативного командування «Захід» триває видача посвідчень учасника бойових дій воїнам АТО, які не встигли оформити документи встановленим порядком до демобілізації з лав Збройних Сил України.

– Громадяни області, які брали участь у проведенні АТО, і з якихось причин не отримали статусу учасника бойових дій, звертаються в районні військкомати за місцем перебування на військовому обліку і у найкоротші терміни отримують це посвідчення. За весь період до нас звернулося 163 демобілізованих військовослужбовця. Із них 143 учасники антитерористичної операції вже отримали статус учасника бойових дій, – зазначив заступник військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом підполковник Олександр Лук’янчук.

За його словами, на даний момент на розгляді комісії про встановлення статусу УБД знаходяться справи ще на 20 бійців АТО. Варто зазначити, що видача посвідчень учасників бойових дій у військкоматі здійснюється тільки тим військовим, хто вже звільнився з лав Збройних Сил України.

Загалом, у Рівненському обласному військовому комісаріаті на обліку перебуває близько 770 демобілізованих військовослужбовців, майже 640 з них – учасники АТО.

Окрім видачі посвідчень УБД, керівництво комісаріату вживає заходів щодо адаптації захисників Вітчизни у цивільному житті, їх надають юридичну і соціальну консультації. Також, під час постановки на військовий облік за місцем проживання демобілізовані отримують дорожню карту. В збірці роз’яснено порядок набуття статусу учасника бойових дій та відповідних пільг. Зібрано перелік законодавчих актів щодо надання державних гарантій учасникам АТО та їх сім’ям. Зусилля спрямовані на те, щоб люди відчули опіку держави.

За матеріалами спеціального кореспондента у Рівненській області Регіонального медіа-центру (м.Львів) Міністерство оборони України майора Олександра Гайна.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради 

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

Рівненська обласна філармонія запрошує на музикотерапію

БЕРЕЗНІВCЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ ЗА ТИЖДЕНЬ РОЗКРИЛИ ШІСТЬ КРАДІЖОК

На Рівненщині шкільні приміщення використовували незаконно

Рівненський район: рятувальники деблокували трьох людей з вантажівки, яка перекинулася на трасі

Експерти вчать підприємців Рівненщини працювати з німецькими інвестиціями 

НА ЗАРІЧНЕНЩИНІ МІЛІЦІОНЕРИ ЗАТРИМАЛИ ГРАБІЖНИКА ЗА ГОДИНУ

tomat_green-01

519 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + тринадцять =