Демидівська громада вже давно наважилась на обєднання. Однак цей процес загальмував через колізії у законодавстві. 
Адже досі не вирішено міжрайонне об’єднання громад. На розгляді Верховної Ради України перебуває законопроект №5520 щодо об’єднання громад, розташованих на територіях суміжних районів.
Тож, оскільки до Демидівської громади має приєднатися Пляшівська сільська рада Радивилівського району, призначення виборів дещо відклали. Хоча  усі  ради рішення вже давно прийняли.
Тож нині очікують, коли ЦВК призначить вибори.
Консультанти з питань децентралізації Проекту Пульс АМУ  відвідали Демидівку, аби обговорити подальші дії громади.
Директор Рівненського регіонального відділення АМУ Тетяна Грещук нагадала присутнім про перспективи обєднаних громад, та наголосила – «Асоціація міст України» продовжує курс на децентралізацію. Тож усі громади, які виявили бажання продовжити цей шлях, можуть  розраховувати на усіляку підтримку. Нині до послуг громад є три консультанти – з правових питань, з бюджетних та проектного менеджменту.
Невдовзі регіональне  відділення  АМУ розпочне нові  навчання громад  з проектного менеджменту». 
Фахівець з правових питань Василь Курилас пояснив чому і досі у громаді не призначили вибори, і коли очікувати таких змін.
Водночас акцентував увагу на тих питаннях, які доведеться вирішувати громаді першочергово. Зокрема, планувати стратегію розвитку території можна починати  вже і сьогодні.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
534 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 3 =