Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала рівненська журналістка Інна Білецька:
Шастають тут всякі, а потім речі пропадають!
Друзі, я рідко прошу підтримки, а тепер от прошу особисто для себе. Не те, щоб мені страшно. Але мені нереально бридко. На мене тиснуть і мені погрожують. Тисне і погрожує людина, яка є депутатом міської ради від франкції Батьківщина. Людина, яку підозрюють у приховуванні тіла іншої людини. Людина, в автомобілі якої знайшли генетичний матеріал загиблого чоловіка. Людина, яка пропонувала родичам гроші за те, щоб ті мовчали про загибель чоловіка на будівництві.
Подробиці, хто не знає, ось тут http://4vlada.com/rivne/50871.
Олександру Бабату 27 грудня перед самим новим роком за рішенням рівненського міського суду повернули автомобіль, в якому, як підозрюють слідчі, перевозили тіло загиблого будівельника, щоб заховати у лісі поблизу Олександрії. Повернули, бо на думку судді, слідчий не обгрунтував, чому автомобіль з генетичним матеріалом варто арештовувати.
Олександр Бабат звик жити на широку ногу, не дуже рахуватися з законом. В його фракції це знають. Та чомусь досі жодного публічного засудження його діям немає. Немає і виключення з партії.
Немає підозри і арешту.
І ось. Тепер Олександр Бабат звинувачує мене УВАГА – сядьте, хто стоїть – в тому, що я вкрала в нього фамільного хрестика. Так, вам не здалось. Саме вкрала. Олександр Бабат обіцяє, що моє життя зміниться назавжди. Не питайте про шо він. Я не знаю. Це пише людина, в якої я лише один раз в житті марно намагалася взяти коментар. Заради балансу. Щоб дати право на відповідь!
Я звертаюсь до Юлія Тимошенко і решти однопартійців Бабата, Volodymyr Popyk, Олександр Курсик, Галина Кульчинська, Микола Кучерук, Сергій Євтушок, Валентин Королюк, ви при розумі тримати в партії людей, яких обгрунтовано підозрюють в приховувані тіла загиблої людини? Довго ви нам морочитимете голову відсутністю на сесіях ради у зв’язку з відрядженням? У вас в партії погрози журналістам – це нормально? То я вам відповім – це не нормально. Ваше мовчання робить відповідальність цього чоловіка за свої дії колективною!
Чим так довго займається поліція і прокуратура, чому людина і досі безкарна, я обов’язково з’ясую. Тим, хто голосував за Бабата окремий привіт)15941289_1334387696635159_5313981640672567988_n 15966208_1334387056635223_2696376447870452240_n
(фото з допису Інни Білецької)
941 переглядів

Один комментар на “Депутат звинувачує рівненську журналістку у крадіжці

  • 10-Січ-2017 о 17:06

    Щось попахує ця історія гнилим душком! Всі знають цю журнашлюху Білецьку і вкарсти вона могла хрестика 100%! Це створіння завжди бреше як і її роботодавці. Білецька відома всім непотріб та коханка бурштинового прокурора. Ьабата не виправдовую, дочекаємось рішення слідства.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + сім =