На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Юрія Благодиря, депутати погодили перелік об’єктів, видатки на які у 2019 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.
Зокрема, на будівництво медичних установ та закладів спрямовано 1,1 млн. грн., а саме:
– 100 тис. грн. на реконструкцію приміщення обласного онкологічного диспансеру по вул. Ж. Кюрі, 19 в м. Рівне під обласне бюро судово-медичної експертизи;
– 500 тис. грн. на реконструкцію приймального відділення КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня»;
– 500 тис. грн. на реконструкцію будівлі станції обеззараження стічних вод під харчоблок КЗ «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер».
На будівництво установ та закладів соціальної сфери, закладів культури та закладів фізичної культури і спорту виділено 3 млн. 338,9 тис. грн. :
– 468,2 тис. грн. на реконструкцію з перепрофілюванням житлового будинку 4 квартири під житловий будинок сімейного типу на 2 сім’ї КЗ «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів» Рівненської обласної ради;
– 96,6 тис. грн. на реконструкцію будинку культури по вул. Незалежності, 4 в с. Княгинин Дубенського району;
– 773,9 тис. грн. на реконструкцію актового залу будівлі Гощанського районного об’єднання культури та дозвілля на вул. Шевченка, 2 в смт. Гоща;
– 2 млн. грн. на будівництво дитячо-юнацької спортивної школи в м. Острог.
Також 5,8 млн. грн. спрямовано на співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів з державного фонду регіонального розвитку, а саме:
– 4,1 млн. грн. на будівництво універсального спортивного залу спортивного комплексу КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради на території Шпанівської сільської ради;
– 720 тис. грн. на реконструкцію будівлі КЗ «Рівненська обласна наукова бібліотека» на вул. Короленка, 6, м. Рівне;
– 1,1 млн. грн. на будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів на вул. Нова, 38 в с. Цепцевичі Сарненського району.
Окрім того, члени комісії погодили розподіл між районами області 30,1 млн. грн. наступним чином:
– Березнівський район 4 млн. грн., з них 1,3 млн. грн. на капітальний ремонт покрівлі Будинку культури в с. Поліське; 500 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу Князвського НВК «Загальноосвітня школи I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» у с. Князівка; 1,1 млн. грн. на капітальний ремонт ДНЗ «Сонечко» в с. Яринівка; 1 млн. грн. на капітальний ремонт даху філії Губківська ЗОШ I-II ступенів опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія-загальноосвітня школа I ступеня».
– Гощанський район 1,1 млн. грн., з них: 297,5 тис. грн. на реконструкцію приміщень теплових генераторів існуючого ясла-садка «Малятко» в смт. Гоща; 800 тис. грн. на капремонт будівель дитячого ясла-садка «Малятко» в смт. Гоща.
– Демидівський район 600 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення вулиць: Тиха, Теслугівська, Шкільна, Заводська, Набережна, Вишнева, Садова, Зелена, Вчительська, Молодіжна, Перемоги, 9 Травня, Медична у с. Вовковиї.
– Дубенський район 3,1 млн. грн., з них: 1 млн. грн. на капремонт Варковицької гімназії Дубенської районної ради в с. Варковичі; 500 тис. грн. на капітальний ремонт Семидубського ліцею в с. Семидуби; 199 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Загрибельній в с. Сатиїв; 200 тис. грн. на капітальний ремонт будівлі (оздоблення фасаду, заміна вікон та дверей) Семидубського ліцею в с. Семидуби; 332 тис. грн. на реконструкцію вуличного овітлення по вул. Тихій в с. Сатиїв; 250 тис. грн. на капітальний ремонт дошкільного навчального закладу в с. Птича; 650 тис. грн. на капремонт харчблоку Вербської загальноосвітньої школи I-III ступенів в с. Верби.
– Дубровицький район 1,4 млн. грн., з них: 220 тис. грн. на капітальний ремонт Дубровицького ДНЗ №1 «Теремок» в м. Дубровиця; 240 тис. грн. на капремонт (утеплення фасаду), ДНЗ №4 «Малятко» в м. Дубровиця; 260 тис. грн. на капітальний ремонт КЗ «Дубровицька дитяча музична школа» в м. Дубровиця; 750 тис. грн. на реконструкцію будівель Дубровицького НВК «Ліцей-ЗОШ I-II ступенів» в м. Дубровиця.
– Зарічненський район 600 тис. грн., з них: 100 тис. грн. на реконструкцію мережі вуличного освітлення с. Борове, вул. Довга та вул. Лісова; 500 тис. грн. на реконструкцію актової зали під школу початкових класів на 150 учнівських місць в с. Дібрівськ.
– Здолбунівський район 2,3 млн. грн., з них: 849 тис. грн. на капремонт даху будівлі дошкільного навчального закладу «Грайлик» в м. Здолбунів; 1 млн. грн. на капремонт (заміна вікон та двере) Гільчанської загальноосвітньої школи I-III ступенів в с. Гільча; 500 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення вулиць: Красна Горка, Півченська, Тиха, Польова, Базарна, Уласа Самчука, Заводська, Сурмичі, Середня, Старе Селище, Дерманська, Б.Хмельницького, Острозька, Б.Тена, Фрнака, Острозький, Сурмичі, Заводській, алея парку, базар в смт Мізоч.
– Корецький район 1,4 млн. грн. на капремонт в неврологічному, дитячому, фізіотерапевтичному, травматологічному, хірургічному, гінекологічному відділеннях, операційному блоці і відділення анестезіології та інтенсивної терапії КЗОЗ «Корецька центральна районна лікарня».
– Костопільський район 2,7 млн. грн., з них: 286,6 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в с. Космачів; 319,4 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення в с. Трубиці; 222,7 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення в с. Чудви; 335,2 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення в с. Корчин; 560,2 тис. грн. на капремонт Маломидської загальноосвітньої школи I-III ступенів ( утеплення фасадів) в с. Малий Мидськ; 1 млн. грн. на реконструкцію покрівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів в с. Головин.
– Острозький район 1,2 млнгрн., з них: 278 тис. грн. на реконструкцію мережі вуличного освітлення в с. Вишеньки; 1 млн. грн. на капітальний ремонт НВК «Оженинська загальноосвітньої школи I-III ступенів (ліцей) – ДНЗ (ясла-садок)».
– Радивилівський район 400 тис. грн. на капремонт хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Радивилівська районна лікарня».
– Рівненський район 449 тис. грн., з них: 349 тис. грн. на капітальний ремонт Грушвицького будинку культури (заміна покрівлі та дверей головного входу) в с. Грушвиця; 100 тис. грн. на капітальний ремонт інфекційного корпусу Рівненської центральної районної лікарні в смт Клевань.
– Рокитнівський район 2,7 млн. грн., з них: 500 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №2, «Струмочок» в смт Рокитне; 500 тис. грн. на капремонт сільського Будинку культури в с. Блажове; 123,4 тис. грн. на капремонт клубу в с. Єльне; 640 тис. грн. на будівництво школи на 1152 учнівських місць в с. Березове; 500 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Шевченка, Глиняній, Квітневій, Шкільній, Набережній, Жижука, Східній в с. Карпилівка; 500 тис. грн. на капремонт загальноосвітньої школи I-III ступенів (утеплення фасаду) в с. Хміль.
– Сарненський район 806 тис. грн., з них: 542 тис. грн. на капремонт покрівлі, заміна вікон та дверей ДНЗ «Сонечко» в с. Калинівка; 264,3 тис. грн. на реконструкцію вуличного освтілення по вул. Північна, Кооперативна, Меліоративна в с. Стрільськ.
– Місто Острог 996 тис. грн., з них: 496 тис. грн. на капремонт навчального корпусу №1 загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 у м. Острог (ремонт спортивної зали); 500 тис. грн. на капремонт внутрішнього освітлення в Острозькій загальноосвітній школі I-III ступенів №1.
– Бугринська ОТГ 200 тис. грнна капремонт КЗ «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа I-II ступенів-агротехнічний ліцей»;
– Висоцька ОТГ 1 млн. грн. на будівництво спортивного залу на території Золотинської загальноосвітньої школи I-II ступенів в с. Золоте Дубровицького району;
– Деражненська ОТГ 500 тис. грн. на капремонт клубу Деражненської сільради в с. Бичаль;
– Крупецька ОТГ 357  тис. грн. на реконструкцію будинку культури в с. Крупець;
– Клесівська ОТГ 472 тис. грн. на капремонт харчблоку в ДНЗ №3 «Веселка» в смт Клесів;
– Малолюбашанська ОТГ 500 тис. грн. на будівництво дитячого садка в с. Борщівка;
– Млинівська ОТГ 1 млн. грн. на капітальний ремонт покрівлі Млинівського ДНЗ ясла-садок №1 «Казка» в смт Млинів;
– Миляцька ОТГ 1 млн. грн. на капремонт нежитлової будівлі (центр безпеки) в с. Жадень Дубровицького району;
– Радивилівська ОТГ 700 тис. грн. на реконструкцію громадської будівлі культурно-виробничого закладу в м. Радивилів;
– Ярославицька ОТГ 300 тис. грн. на капремонт внутрішніх приміщень та інженерних мереж підрозділу Ярославицького НВК «ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ» в с. Велика Городниця Млинівсьокого району.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:   
242 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + девять =