2 листопада рішенням Рівненської міської ради «Про внесення змін до Міської цільової соціальної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016 – 2020 роки» депутати проголосували за виділення коштів  з міського бюджету на придбання спеціальної пожежно-рятувальної техніки, котра могла б здійснювати комплекс завдань із забезпечення безпеки людей в місті Рівне.
Вказане рішення запропоноване рятувальниками, як альтернатива придбання автодрабини. Варто зазначити, що вартість 30м пожежного автопідіймача сягає 12 млн.грн., а вартість сучасних пожежних автопідіймачів, що дозволяють працювати на висоті 45-50м сягає взагалі 30 млн.грн.
Озброєння рівненських рятувальників пожежно-рятувальним автомобілем підвищеної маневреності з насосом високого тиску дозволить оперативно проводити дії по рятуванню людей та локалізувати пожежі насамперед в багатоповерхових житлових будинках  в умовах наявного ускладненого проїзду.
Рівненські рятувальники дякують місцевим обранцям за розуміння, підтримку та надання належного пріоритету питанню безпеки громадян міста Рівне.  Впевненні що рішення прийняте насамперед в інтересах громади Рівного і буде належно оцінене рівнянами.
Повідомляє головне управління ДСНС України у Рівненській області
538 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + двадцять =

НОВИНИ