dsc_0108Учора у ході засідання «бюджетної» комісії облради депутати погодили перелік об’єктів, що фінансуються у 2016 році з обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. У роботі постійної комісії взяв участь перший заступник голови облради Олександр Корнійчук та перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський.
Як відомо, кілька районів Рівненської області межують із атомними електростанціями – Рівненською та Хмельницькою. Відповідно до закону, ці райони отримують із державного бюджету кошти на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Кошти субвенції можуть спрямовуватись нафінансування об’єктів спеціальної соціальної інфраструктури, у тому числі реалізація проектів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту таких об’єктів, зокрема навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, об’єктів житлово-комунального господарства, автомобільних доріг, систем зв’язку.
Тож депутати погодили розподіл субвенції, яка надійшла на ці цілі з державного бюджету до обласного серед районів. На видатки споживання Володимирецький район отримає 80 500,00 грн., Костопільський – 409 182,00 грн., Острозький – 170 900,00 грн.
Відповідно до погодженого переліку, зазначені кошти будуть використані на ремонт ФАПу в с.Сошники Володимирецького району, ремонт білощебеневого покриття вул.Майданська та поточний ремонт вуличного освітлення кількох вулиць в с.Осова Маломидської сільради Костопільського району, поточний ремонт Гутянської ЗОШ І-ІІІ ст.. та ремонт білощебеневого покриття і вуличного освітлення в с.Гута Костопільського району, поточний ремонт дитячого ясла-садочка «Струмок» в с.Могиляни Острозького району.
Окрім того, за рахунок коштів цієї ж субвенції (видатки розвитку) буде здійснюватись будівництво Озерецької ЗОШ І-ІІ ст. у Володимирецькому районі (понад 10,5 мільйонів гривень), будівництво господарського складу на території КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат» (905 тис.грн.) та капітальний ремонт даху лікувального відділення КЗ Острозька психіатрична лікарня» (634 тис.грн.).
Депутати погодили зазначені переліки об’єктів, тож кошти негайно будуть спрямовані на їх ремонт чи будівництво.
Водночас голова постійної комісії Юрій Благодир зазначив, що в область надійшло менше коштів зазначеної вище субвенції, аніж передбачено формульними розрахунками. Тож, на його переконання, і керівництво обласної ради, і керівництво облдержадміністрації, і народні депутати України від області мають спільно вирішити цю проблему в органах влади вищого рівня.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
482 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + чотирнадцять =