Сьогодні відбулась позачергова сесія обласної ради. За результатами майже одностайних голосувань прийнято одинадцять рішень.

DSC_0456

Тож депутати прийняли шість рішень, якими відмовили у наданні надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину у північних районах області шести товариствам з обмеженою відповідальністю, присвоїли ранг та визначились щодо оплати праці голові обласної ради, внесли зміни до обласного бюджету на 2016 рік, затвердили два звернення – щодо обґрунтованих прогнозних показників доходів від рентної плати за користування надрами для видобування бурштину в Держбюджеті України та щодо недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я і вирішили на одній із чергових сесій розглянути питання щодо вжиття заходів з припинення незаконного видобутку бурштину із залученням представників причетних міністерств.

DSC_0535

–         Така злагоджена робота та оперативне прийняття рішень стало наслідком попереднього ґрунтовного вивчення та обговорення питань депутатами. Я, як голова обласної ради завжди відкритий до спілкування та готовий підтримати конструктивні пропозиції депутатів, незалежно від їх партійної приналежності. Якщо будуть розбіжності – обговорюватимемо питання до того часу, поки не знайдемо компромісу. І надалі ми будемо працювати у такому руслі – виносити у зал для голосування опрацьовані та консолідовані проекти рішень, – прокоментував результати засідання Олександр Корнійчук.

DSC_0487

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

ЖИТЕЛІ РІВНЕНЩИНИ ЗДАЛИ ДО ПОЛІЦІЇ ОБЛАСТІ 169 ОДИНИЦЬ ЗБРОЇ

У Рівному пройшов фестиваль ранкової зарядки до Міжнародного дня спорту

У РІВНОМУ ВИКРАЛИ ЩЕ ОДИН АВТОМОБІЛЬ

7 місць незаконно видобутку бурштину прикордонна авіація зафіксувала на Рівненщині та Житомирщині (ВІДЕО)

Сергій Князєв:”На Поліссі можна буде обійтися без сил Нацгвардії”

На Рівненщині горів “ПЕЖО”

На Рівненщині 80-річний чоловік загинув у колодязі

Гуманітарний заступник з Рівненської ОДА пропонує виховувати патріотизм змалечку

633 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 12 =