Доходи обласного бюджету збільшено на понад 80 мільйонів гривень  за рахунок отриманих субвенцій з державного бюджету на соціальні виплати, на надання передбачених законодавством пільг, житлових субсидій, освітньої та медичної субвенцій.

Сьогодні ж депутати підтримали рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік  у якому передбачено розподіл зазначеного обсягу субвенцій.

Як правило, розподіл субвенцій здійснюється за погодженням з «бюджетною» комісією обласної ради. Але наразі персональний склад постійних комісій облради сьомого скликання ще не затверджено. Тому, щоб не затримувати виплату належних окремим категоріям громадян коштів, у ході другого пленарного засідання депутати внесли зміни до порядку денного, включивши, зокрема, питання щодо внесення змін до обласного бюджету. Затвердження цих змін на сесії дозволить оперативно провести виплати людям.

Таким чином доходи загального фонду обласного бюджету збільшено на суму 81 571,6 тис.грн. в тому числі за рахунок:

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу на суму 40 000,0 тис.грн.;

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг на суму 1 712,4 тис.грн.;

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу на суму 6 691,8 тис.грн.;

освітньої субвенції на суму    23 511,4 тис.грн.;

медичної субвенції на суму 10 672,8 тис.грн.;

Відповідно до внесених  до кошторису області змін зазначені кошти розподілені наступним чином:

–  субвенції на соціальні виплати, на надання передбачених законодавством пільг, житлових субсидійспрямовуються адресно їх отримувачам;

– додатковий обсяг освітньої субвенції на суму 22 864,4 тис.грн. розподілено між районними бюджетами на заробітну плату з нарахуваннями пропорційно приведеному контингенту учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а  видатки, пов’язані із збільшенням внутрішньо переміщених осіб, які отримують освітні послуги, в сумі 647,0 тис.грн. – між місцевими бюджетами, виходячи з контингентів учнів з числа внутрішньо переміщених осіб.

– додатковий обсяг медичної субвенції в сумі 10 389,2 тис.грн. розподілено між районними бюджетами пропорційно до обсягів незабезпеченості асигнуваннями на індексацію заробітної плати працівників закладів охорони здоров’я, а видатки, пов’язані із збільшенням внутрішньо переміщених осіб, які отримують медичні послуги в сумі 283,6 тис.грн. – між місцевими бюджетами, обласним бюджетом пропорційно кількості внутрішньо переміщених осіб.

За рахунок економії коштів з оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів освіти збільшуються асигнування на продукти харчування для спецшкіл-інтернатів в сумі 490,0 тис.грн. та для спортивного та військового обласних ліцеїв-інтернатів – на суму 200,0 тис.грн. Це зумовлено тим, що на 124 вихованці  збільшилась кількість вихованців цих спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів та ростом цін на продукти харчування.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рівненська волонтерка Яна Зінкевич потрапила до лікарні у вкрай важкому стані після ДТП

На Рівненщині працівник поліції отримав хабар за повернення особі посвідчення водія

Мешканці Рівненщини скаржаться на недобросовісних перевізників.

На Рівненщині 13 військовослужбовців отримали ордери на нові квартири

Допоможіть Микитці Сітнову знову чути!

У Рівному змагатиметься 70 силачів з особливими потребами

Юний рівненський бальник пройшов у другий тур турецького шоу талантів

На Рівненщині розминку для школярів провів чемпіон України з бойового самбо

4 грудня Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

tomat_green-01

481 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × пять =