Активно до акції із збору теплих речей долучилися ОДА, обласна та міська ради, Рівненська РДА. Вранці коробки з речами для військових з Рівненщини, які зараз перебувають на Сході України, завантажили до автомобілю працівники ОДА та Рівненської міської ради, а також рятувальники. Проконтролював відправку вантажу в.о. голови РОДА Юрій Приварський та міський голова Рівного Володимир Хомко.

 «Вантаж вдалося зібрати за кілька днів і вже сьогодні відправити у зону АТО. Долучилися держслужбовці та окремі мешканці області. Зокрема, вихованці Рівненського будинку дитини принесли нам свої малюнки для солдат. У приміщенні ОДА формуються ці вантажі і надалі. Після чого забезпечимо їх транспортування на Схід. Вантаж у дорозі супроводжують теж наші працівники. Завтра планують його доставити до місця призначення», – запевнив Юрій Приварський.

 «Бушлати, берці та інші речі сьогодні необхідні військовим. Тому в першу чергу ми збирали саме їх. Наші працівники вже не вперше підтримують подібні ініціативи. Працюватимемо у такому ж режимі і надалі, аби наші хлопці на Сході знали, що вони там не самі, і що ми допоможемо їм чим зможемо», – розповів Володимир Хомко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
362 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =