750_300_2646У рамках роботи над реформою децентралізації на Рівненщині вже запланували провести ряд заходів 
Так, у новий 2017 рік з новими планами вступає команда консультантів Асоціації міст України в рамках проекту USAID ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».
Зокрема, відбудуться практикуми та регіональні платформи із застосування законодавства. Це одноденні навчальні заходи, спрямовані на професійний розвиток посадовців місцевого самоврядування. Заходи практичного характеру включають елемент обміну досвідом та «навчання у колеги».
Відбудуться також візити в рамках програми «Маршрути успіхів» – в створені  успішні ОТГ з метою презентації досвіду та результатів роботи.
Консультанти з роз’яснювальною роботою відвідають  потенційні ОТГ в рамках програми «Децентралізація: інформаційний пункт». Заплановано провести спільні заходи для голів та керівників фракцій районних рад області  спільно з міськими, селищними, сільськими головами громад, які ініціювали процес об’єднання.
Нагадаємо, Рівненщина вже пройшла майже третину децентралізаційного шляху. Адже перспективним Планом затверджено 61 громаду, а за підсумком минулого року область вже має 18 об’єднаних громад. І жодна громада, які об’єдналися першими, не шкодує про своє рішення.
Такий позитивний ефект Рівненська область має завдяки злагодженій роботі консультантів проекту ПУЛЬС АМУ та Рівненської ОДА.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
523 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − один =