ПЕРЕДМОВА
Прочитай мене!
Мене звати Мілена Гудилко. Я вирішила написати книжку. Герої моєї оповіді  – однокласники. Головна героїня –  Діана, з якою мені довелося у першому класі розділяти одну на двох шафку.
МОЇ ПЕРШІ ДРУЗІ У ШКОЛІ
1 вересня 2017 року я вперше переступила поріг своєї школи. Я ніколи з першого разу не запам’ятовую імена дітей, а тим більше їх прізвища. У нашому класі є три Ані. Знаєте як я їх називаю? Аня, «яка завжди посміхається», Аня «з розбитим лобом» і Аня «завжди в босоніжках». А ще у нас є два Діми: Діма Гончарук і Діма… Знаєте, як я його називаю? Ну, це вже мій секрет. Першою моєю шкільною подругою стала Софія. Мила і така безпосередня та щира дівчинка. Нас разом посадили за одну парту і вона буквально приклеїлася до мене. Не парта, а Софія. З нею завжди весело. Не з партою, а з Софією! Згодом я подружилася ще зі Златою та Емі. Нам цікаво спілкуватися разом, бо ми  полюбляємо читати товсті книги.
ДІАНА ПОСЕЛИЛАСЯ У ШАФІ
Але моя історія не про це. Вона про дівчинку, яка має біленьке, кучеряве волосся, яке завжди гарно заплетене. ЇЇ звати Діана.  У першому класі наше з нею спілкування було дуже тісним – неймовірно тісним. А знаєте чому? Тому, що Діана – моя сусідка по шафі. От її ім’я я запам’ятала дуже швидко та легко, бо воно написане у нашій спільній шафці. Щоранку, коли потрібно було зняти верхній одяг і перевзутися, ця кучерява білявка сиділа у шафі і перевдягалася.  Діана завжди робила це дуже довго, але не годину. А мені доводилося просто протискатися між нею і дверима, щоб повісити на вішак свою куртку та буквально тягнути через її голову свій одяг, переодягаючись на фізкультуру.
БЕЗМОВНА КОРОЛЕВА МЕБЛІВ
А ще Діана залишала в шафі так багато своїх речей, що моїм місця там просто не вистачало. Дівчинка, ходила на групу продовженого дня. Саме тому одягу  у шафі було так багато. Але мене це не засмучувало. Вимушене тісне спілкування щоранку зробило свою справу потім. Так Діана стала моєю подругою. А знаєте що нас об’єднало? Шафа – безмовна королева меблів, вщент заповнена Діаниним одягом. Вона виявилася затісною для нас обох, але такою просторою для нашої дружби.
Мілена Гудилко (8 років),  учасниця Культурно-мистецької медіа-школа для дітей та підлітків.
Цю казку Мілена написала коли їй було 7 років!
(фото ілюстраційне з мережі Інтернет)
Рубрика PoLit – це місце для вашої творчості. Якщо ви хочете побачити свої творчі письменницькі доробки на сторінках нашого сайту надсилайте їх на електронну адресу newskvv@ukr.net  з приміткою “PoLit”. Редакція залишає за собою право не пояснювати причин автору, чому твір не публікуватиметься. 
297 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 8 =