Дошкільні навчальні заклади та школи області продовжують приймати дітей вимушених переселенців з Криму та східних регіонів (зони проведення АТО).

 «За весь час цих нелегких подій до нас звернулись батьки 35-ти дітей і усіх малюків  ми влаштували у дитсадки Рівненської області. Хоча ситуація з місцями в ДНЗ непроста, але відмовити цим людям у влаштуванні в заклади освіти не могли»,- зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Для того, аби оформити дитину в дитячий садок батьки можуть звернутись безпосередньо у найближчий заклад або той, який дитина відвідуватиме. Достатньо лише написати заяву на ім’я керівника закладу. Якщо відсутні усі необхідні документи – їх  можна подати у заклад пізніше, додав Григорій Таргонський.

Це саме стосується  і  під час оформлення у школи краю. У ці навчальні заклади уже зараховано півсотні школярів.

В середньому щодня до освітян області находить по два звернення від вимушених переселенців щодо влаштування дітей у навчальні заклади. В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА переконані, що напередодні навчального року кількість таких звернень збільшиться, і їм теж готові надати допомогу.

Нині в Рівненській області працює 495 дошкільних навчальних закладів, в тому числі 104 НВК та 677 шкіл.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:     
628 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + один =