Вчора, у вихованців Тучинського навчально-реабілітаційного центру був дуже активний та насичений день. А все тому, що до них завітали представники Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє» та майстри салону краси «Level».
На тему безпечної сексуальної поведінки та профілактики ВІЛ з вихованцями підліткового віку спілкувалася психологиня фонду Тетяна Радченко.
«Ви можете завжди бути відповідальними за своє здоров’я та життя» , – наголосила представниця фонду. – «Ви можете бути фізично готовими до інтимних стосунків, але дуже важливо, щоб ви були готовими психологічно і ви завжди маєте пам’ятати, що ваші відносини маю бути безпечними. Презерватив захистить вас не тільки від незапланованої вагітності, а й від інфекцій, які передаються статевим шляхом, у тому числі ВІЛ».
Діти цікавилися ризиками інфікування ВІЛ та дізналися про постконтакту профілактику ВІЛ у випадку ризикової поведінки.
Безперечно приємним моментом була можливість вихованцям освіжити та навіть кардинально змінити імідж – все завдяки майстрам рівненського салону краси. Дітлахи вишукувалися у цілі черги аби отримати нову зачіску.
Свій візит до Тучинського центру представники фонду та салону краси здійснили в рамках благодійної акції, яка проводилася напередодні. Нагадаємо, рівняни мали можливість безкоштовно пройти тест на ВІЛ та отримати презервативи, таким чином організатори акції привертали увагу до потреб дітей центру у речах. Канцтовари, засоби гігієни та одяг небайдужі рівняни з радістю передавали дітлахам центру.
«Ми дуже раді таким візитам, діти потребують спілкування та уваги. Ми розповідаємо їм про ВІЛ, але коли це роблять вузькоспеціалізовані фахівці, нові обличчя діти подвійно засвоюють таку інформацію. Вдячні за небайдужість рівнян, які передали нам речі і звісно майстрам салону краси, які причепурили наших дітей», – ділиться своїми думками директорка центру Тамара Мичак.
Повідомляє РОБФ “Наше Майбутнє”
306 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × два =