3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів.

 Для вихованців Острозької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату І – ІІІ ступенів ця дата є особливою. У навчальному закладі, де здобувають базову та середньюзагальну освіту діти  із вадами слуху, до цього дня готуються ретельно. Концертну програму вихованці вивчати почали ще з вересня.Привітати учнів закладу приїхали представники влади, освітяни та батьки.

Діти з особливими фізичними можливостями Рівненщини відзначили Міжнародний день інвалідів «Це ще один день в році, щоб нагадати суспільству, що є такі діти – з особливими потребами. І сьогодні вони найбільше потребують нашого розуміння та підтримки», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Тарас Пустовіт.

Діти з особливими фізичними можливостями Рівненщини відзначили Міжнародний день інвалідів

Діти з особливими фізичними можливостями Рівненщини відзначили Міжнародний день інвалідів Нині в цій школі здобуває освіту 119 дітей, які навчаються у 19 класах. Щоденно займаються з учнями та допомагають опанувати  шкільну програму 34 учителя та 36 вихователів. Також у закладі  функціонує дошкільне відділення, де  можуть навчатись діти 4-6 річного віку.

Діти з особливими фізичними можливостями Рівненщини відзначили Міжнародний день інвалідів«Діти з особливими потребами повинні відчувати себе рівними серед рівних у сьогоденному суспільстві. І педагогічному колективу цього навчального закладу вдається це втілити »,-  наголосив заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олег Пекарський.

Повідомляє прес-служба управління освіти та науки РОДА

Теґи:   
563 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =