парфуми1

На їхні юні роки випало випробування війною, що змусило в короткий проміжок часу подорослішати і цінувати життя й мирне небо.9
Шестеро підлітків і 10-річна Дарина, які змушені були покинути малу батьківщину через зруйновані рідні міста, окуповані агресором, продовжили навчання у загальноосвітніх закладах Києва. А тепер, після закінчення, вирішили пов’язати свою долю із службою в поліції.
Голова Нацполіції Сергій Князєв, який посприяв їхньому переїзду до столиці, вирішив познайомити майбутніх поліцейських і маленьку Дарину, яка теж хоче бути правоохоронцем, із підрозділами в усіх регіонах країни.
Сьогодні, 29 червня, п’ятеро дівчат і двоє юнаків побували на Рівненщині. Першим етапом у знайомстві з Рівним став візит до Головного управління поліції, де їх гостинно прийняв начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук. Після нетривалої, але легкої і невимушеної бесіди з Валерієм Петровичем, знайомство продовжилося екскурсією коридорами ГУНП. Саме в одному з холів, де на стенді розміщені усі керівники поліції Рівненщини, діти впізнали свого рятівника — Сергія Князєва, який раніше очолював обласну поліцію.
Перше знайомство із поліцейськими у 17-річної Люби із Дебальцевого залишило лише приємні спогади. Коли її разом з іншими дітьми вивозили із Волновахи у Дніпропетровськ без батьків і рідних, здавалося, що вони всі залишені напризволяще. Але їх прийняли у свою сім’ю поліцейські.
«Дуже приємні відчуття залишись після першої і такої відповідальної зустрічі, — зізнається Люба. — Саме це, певно, мене і підштовхнуло стати такими як вони, стати поліцейською».
Потім майбутні правоохоронці ознайомилися з усіма етапами становлення нинішньої поліції у відомчому музеї. Діти не стримували емоцій та особисто перевіряли різні експонати. Піти по стопах батька і стати оперативником проявив бажання і Ілля із Маріуполя. Каже, що з дитинства мріяв стати правоохоронцем.
А от Ульяна із Волновахи продовжить справу дідуся і збирається у подальшому стати слідчим.
«Дуже гідне у нас росте нове покоління, вже є в них майбутнє, — зазначив Валерій Самчук. — Дуже приємно з ними спілкуватися, адже розумні і грамотні діти, які дійсно хочуть служити українському народові.»
Також підлітки мали змогу ознайомитися із роботою патрульних поліцейських Рівного, зокрема нещодавно створеного велопатруля. Зустрівши їх у парку, підлітки стали очевидцями притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності за розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях. Вони захопливо слухали, як працює поліція, закріплюючи матеріал практикою. Усі майбутні поліцейські потрапили у Рівне вперше.
Тож гостини були насиченими. Вражень додали і відвідини музею бурштину, прогулянки містом. Попереду в майбутніх копів — візит у сусідню Волинь, Львів та Закарпаття, а невдовзі — вступні іспити до Національної академії внутрішніх справ України.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
Теґи:   
1 057 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × три =