Найважче гібридну війну переживають діти. Саме тому, небайдужі благодійні організації запросили 30 діточок прийняти участь в проекті “2тижні без війни”. В тому числі на безкоштовний незабутній відпочинок до Німеччини поїхала молодь з Рівненщини.21078345_1567224036704080_8659217561804572054_n-big
Про це пише сайт ВСЕ. Проект  реалізується спільно: організатор у Німеччині – БФ “МАРБУРГ ОБОЗ +”, партнер в Україні – БФ “НОВА КРАЇНА”. Участь у ньому мали змогу прийняти дітки віком від 10-14 років які постраждали від війни або лишились сиротами.
Програма була переповнена надзвичайно чудовими подіями. Це екскурсії містами Німеччини, парк атракціонів, знайомство з мерією Кьольну, зоопарк, прогулянки катером, різні спортивні ігри, патріотичні заняття, виступи, концери і навіть дискотеки. Це далеко не повний перелік “2 тижнів без війни”.
6 діток зі Здолбунівщини поїхали по программі завдяки тісній співпраці депутата обласної ради Владислава Сухляка з БФ “Нова країна”.
Малечу переповнювали враження, адже багато з них сильно постраждали від війни. Деякі з них втратили близьких людей і їм особливо важко долати психологічні травми. Вони наперебій ділились враженнями від перебування закордоном, та чи не основне що їх шалено здивувало виявились……. дороги.
– Вони там ідеально рівні. Просто ну дуже рівні. Та там усе круто. Ми катались на шалених гірках. Знайшов я собі купу друзів, та і не забуду цього нііііколи”,- надзвичайно активно ділиться враженнями один з учасників програми.
Варто зазначити, малеча будучи далеко від рідної домівкі відсвяткувала завдяки організаторам День Незалежності України.
Детальніше про проект, фінансування, ідеологію ініціаторів, враження дітей – у відеосюжеті :
Фото зі сторінки у ФБ Ростислав Макух, БФ “Нова країна”.
1 041 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 5 =

НОВИНИ