45 дітей з Луганської та Донецької областей, які сьогодні оздоровлюються на Рівненщині, побували у Рівненському зоопарку. Екскурсію для молоді влаштувала обласна держадміністація.  Дітей з оздоровчих таборів «Волошки» та «Сигнал» автобусом привезли до зоопарку, де спочатку початували морозивом. Під час екскурсії дітей супроводжували психологи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Рівненщини.

12

«Дехто з дітей взагалі вперше в житті побував у зоопарку. Враження неймовірні. Хочеться їх відволікти, адже вони і досі згадують у рідних містах постріли та вибухи, зруйновані будинки, військових», – розповів начальник управління у справах молоді і спорту Віталій Ліпський.

13

«Найближчим часом звозимо дітей на екскурсію в Рівненський краєзнавчий музей, щоб вони дізналися більше про наше місто та побачили його на власні очі. Також відвеземо їх у боулінг та організуємо катання на роликах», – повідомив заступник голови облдержадміністрації, керівник обласного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції Олександр Савчук.

14

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області

Теґи:   
603 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − чотири =

НОВИНИ