ТОВ «Хайчікен» продовжує реалізацію інвестиційного проекту.  Сьогодні, 17 вересня в смт Гоща відбулася робоча зустріч в.о. голови Гощанської райдержадміністрації Юрія Ястремського, директора Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Петра Зубкевича з заступником директора ТОВ «Хайчікен» Віталієм Матвійчуком та головним технологом підприємства Андрієм Волохатим.
Предметом зустрічі було ознайомлення з завершальним етапом впровадження нового для району інвестиційного проекту – створення племінного господарства з вирощування птиці (курей) м’ясної породи ROSS 308 потужністю 35 тис. курей в рік. Курчат для формування материнського стада завезуть з Угорщини. На сьогоднішній день підготовлено 3 спеціальні приміщення (курники) за всіма вимогами європейських стандартів та з використанням енергозберігаючих технологій. При вирощуванні курей використовуватиметься технологія з використанням найновіших підходів до отримання якісної продукції – вчасна вакцинація, вигодовування екокормом та постійний ветеринарний нагляд.
Сума вкладених інвестицій в проект становить більше 20 млн. грн., спеціалізоване обладнання німецької фірми Big Dutchman. На підприємстві дотримані вимоги біобезпеки та встановлені дизбар’єри для автомобільного транспорту. Перше завезення селекційних курчат очікується 27 – 28 вересня поточного року.
На підприємстві працюватиме 18 чоловік, режим роботи – трьохзмінний.
Повідомляє Гощанська РДА
301 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =