Вже цієї п’ятниці, 12 червня, на сесії Рівненської облради депутати голосуватимуть за Перспективний план області.

Згідно з ним замість 365 сільських рад на Рівненщині діятиме 45 потужних громад. Хто саме у них об’єднається вже зараз вирішують поміж собою громади населених пунктів. Поки процес на стадії перемовин. Та відкладати рішення сесії доки громади нарешті остаточно домовляться не можна, переконують у «Офісі реформ Рівненської області».

Зокрема, каже директор Офісу Руслан Сивий, у першу чергу мова про фінансову складову, яку область може втратити, якщо депутати не підтримають перспективний план.

– Кабмін передбачив для Рівненщини 110 мільйонів гривень з фонду розвитку на об’єкти соціально-культурної сфери. Але згідно з постановою виділять їх лише після затвердження перспективного плану сесією обласної ради, – констатує Руслан Сивий. – Крім того, ми маємо перспективу отримання інших європейських грандів, а вони так само будуть виділятись лише об’єднаним громадам.

Окрім того, каже директор офісу реформ, не варто сприймати перспективний план, як остаточний результат. Адже це лише один з перших етапів. Попереду іще не одне обговорення та затвердження, у тому числі місцевими громадами.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рівненщина: депутата Корецької районної ради судитимуть за корупцію

На Рівненщині працюють над створенням цифрової інвестиційної карти

У РІВНОМУ ВІДБУВСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Рівненщина: Зарічненська селищна рада “попалася” на антиконкурентних діях

tomat_green-01

427 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − вісім =