2

 

Як себе почувають новонароджена трійня та їхня мама вирішив дізнатися заступник голови ОДА Олександр Савчук. Породіллю та малят посадовець відвідав в обласному перинатальному центрі.

Олександр Савчук привітав Марію Огієвич та вручив жінці квіти і подарунок – дитячий візок.

«Усі хлопчики здорові і почуваються добре. Чекаємо поки найменший Демир набере вагу два кілограма і зміцніє. Тоді нас випишуть і ми поїдемо додому, – розповіла Марія Огієвич. – Зараз мені допомагають доглядати діток дві племінниці, які для цього приїхали до Рівного».

Олександр Савчук подякував медпрацівникам за працю та турботу, яку вони приділяють породіллі.

«На сьогодні це є справді героїчний вчинок, – зауважив заступник голови ОДА. – Ми повинні допомагати таким жінкам, бо вони є прикладом для інших, для майбутніх мам. Я дав доручення голові Рокитнівської райдержадміністрації, щоб він відвідав родину Огієвичів та дізнався, які є нагальні проблемні питання та допоміг їх вирішити».

Довідково: 2 березня у багатодітної матері Марії Огієвич із села Дроздинь Рокитнівського району Рівненщини народилася трійня. Хлопчики-трійнята з’явилися на світ у Рівненському перинатальному центрі.

У багатодітної сім’ї вже є вісім дітей: п’ять доньок та троє синів. Новонароджених хлопців назвали Дмитром, Денисом та Демиром. Це перша трійня на Рівненщині у 2015 році.

 

1 (2)

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

651 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + вісім =