3whfdrD5Yl822 травня о 19:00 годині у Міському палаці культури «Текстильник» відбудеться концерт, зірки, блискавично здобувшого славу та всесвітню любов, талановитого хлопця,який поєднує в собі ультрасучасний молодіжний імідж і класичний вокал – Олександра Кривошапка!

Свій зірковий шлях артист розпочав із участі у українському анал озі британського шоу «Х-фактор», у якому він не став переможцем, але зумів стати своєрідним символом проекту та найяскравішою його зіркою. Після Шоу Олександр, став єдиним хто не переміг, але підписав контракт із представниками Sony Music Entertainment.

Окрім цього, маючи спортивний характер і будучи лідером по натурі, Олександр Кривошапко був учасником «Танці із зірками», де вивихнувши щиколотку не зійшов з дистанції і продовжив участь, увійшовши до п’ятірки кращих пар проекту.

Артист, який ніколи не стоїть на місці, постійно в русі та прагненнях розвити свій талант до досконалості, постійно приймає участь у благодійних концертах, і цей концерт не виняток – організатори Благодійна Організація «Шлях до майбтнього», сольний тур відбувається у рамках туру Всеукраїнської благодійної програми «Шлях до Мрії»

СЕНСАЦІЙНІ ЦІНИ! ВІД 50 ДО 100 ГРН!

Додаткова інформація та замовлення запрошень за телефоном: 098 70 33 709

Читайте також : У Рівне зі своєю авторською програмою приїде Олексій Мочанов

404 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 9 =