Більше 2 мільйонів гривень бюджетних коштів спрямують на спорудження станції очищення питної води від заліза в Корці
Станцію потужністю 100 кубів на добу збудуть на вулиці Героїв Небесної Сотні.
Необхідність її обумовлена тим, що вміст заліза у воді – більше 1,2 міліграми на літр – в декілька разів перевищує санітарні норми. Метал відкладається в розподільчій мережі, резервуарах чистої води на насосних станціях та вкрай негативно впливає на здоров’я людей.
Фінансування будівництва розпочалося вже в цьому році, а завершити планують у наступному. Використовуються кошти як державного, так і місцевого бюджетів.
Також в 2017 році жителі Корця матимуть оновлену центральну площу Київську.
Будівельники вже демонтували старі пішохідні плити та асфальт, підвели комунікації, роблять водовідведення. Площа буде вимощена сучасною плиткою. Також на центральній площі райцентру облаштують освітлення та встановлять лави для відпочинку. Оновлюють площу за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Реконструкція обійдеться у 2,5 мільйони гривень.
Нагадаємо, що реконструкція центральної площі міста та будівництво станції знезалізнення – серед обласних проектів, що мають фінансову підтримку Державного фонду регіонального розвитку.
Співфінансування держави має і реконструкція дитсадка у селі Новий Корець. На облаштування нежитлового приміщення під дитсадок спрямують більше 7 мільйонів гривень.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
550 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + вісімнадцять =