1 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО-2016

Зареєструватись до обов’язкового тестування учасники  зможуть до 4 березня. Цьогорічні випускники робитимуть це у своїх навчальних закладах, випускники попередніх років реєструватимуться самостійно або у створених в області пунктах реєстрації. Вони діятимуть у чотирьох навчальних закладах – в РДГУ, НУВГП, НУ «Острозька академія» та в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

За словами заступника директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольги Янушевич, кожен учасник перед тим, як зареєструватись, повинен ознайомитись із переліком конкурсних предметів, визначених для вступу у тому чи іншому ВНЗ.

Цього року охочі скласти тестування обиратимуть не більше 4 предметів із 12 запропонованих. Освітяни зазначають, що ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, котрі мають намір навчатись цього річ у вишах країни. А цьогорічні випускники отримають ще оцінки з ДПА, склавши ЗНО з української мови та літератури, математики чи історії України – на вибір учня, не залежно від профілю навчального закладу.

Аби перевірити свої знання з частини предметів, які заплановані під час основної сесії ЗНО, абітурієнти можуть пройти пробне тестування.

За словами начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослава Сидорука, зареєструватись можна ще упродовж чотирьох днів – до 30 січня. За підрахунками освітян, перевірити свої знання з Рівненської області зареєструвалось майже 5 тисяч учасників. Пробне тестування відбуватиметься 2 квітня – з української мови та літератури, 9 квітня – з решти   предметів (історії України, математики, іноземних мов, географії, фізики, хімії, біології, російської мови).

Пункти проведення пробного ЗНО 2 квітня заплановано відкрити в усіх районах Рівненщини, а 9 квітня – в містах Рівне, Дубно, Кузнецовськ, Березне, Дубровиця та Сарни.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

За харчування дітей в квасилівському садочку батьки платитимуть більше

Рівненським сім’ям здешевлюють плату за комунальні послуги

У районах Рівненщини приймають рішення щодо карантину

У Гощанському районі селяни проти приватизації храму Московським патріархатом

Рівненське СІЗО окропили освяченою водою

Рівняни мають можливість поскаржитись на поліцію

На Рівненщині чоловік майже добу просидів у криниці

Рівненська облрада закликала Парламент не голосувати за особливий статус Донбасу

ДОЛЮ ЧОТИРЬОХ ЖИТЕЛІВ ЗАПОРІЖЖЯ, ПІДОЗРЮВАНИХ У РОЗБІЙНОМУ НАПАДІ НА ПОДРУЖЖЯ ІЗ РІВНЕНЩИНИ, ВИРІШУВАТИМЕ СУД

У Рівному представили патріотичний документальний фільм «У кожного свій фронт»

tomat_green-01

Теґи:
456 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 3 =

НОВИНИ