PM923image002Яскраве свято для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей організували фахівці та слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Майбутні перукарі-модельєри та майстер виробничого навчання Анна Зотік завітали до вихованців дитячого закладу, аби подарувати дітям хвилини радості та створити чудові сучасні дитячі образи.

Дітлахи з нетерпінням чекали на цю зустріч, і вже під час спілкування стало зрозуміло, що усіх об’єднала дружня та довірлива атмосфера.

Над створенням яскравих дитячих зачісок трудилися  Джанетта Доброчинська, Денис Штойма, Алла Рудзей, Ольга Баблюх, Сніжана Сомова. Оригінальні зачіски створювали Світлана Карпишина, Оксана Янчук, Анастасія Головацька, Ірина Ковальська, Вікторія Панова, Олена Чекан та Вікторія Попович.

Анна Зотік зауважує, що діти настільки доброзичливо та довірливо віднеслися до перукарів-початківців, що навіть ділилися з ними своїми таємницями та мріями. А своє свято вони залюбки розділили і з гостями. За декілька годин, проведених разом, всі здружилися. Оксана Янчук особливо готувалася до зустрічі із маленькими клієнтами, тому захопила з дому для дівчаток подарунки – прикраси у волосся. Хлопці ж не відразу зважилися на сучасні стрижки, проте, коли побачили, як майстерно Денис Штойма вистригаєhaier тату, відразу погодилися змінити імідж. І вже сучасні та модні святкували веселий день.

42469

Представники РЦПТО ДСЗ вперше відвідали саме дитяче свято, на якому юні таланти демонстрували свої літературні, співочі та інші здібності. Того дня в Олександрії в Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей панувало справжнє свято дружби, тепла та світлих яскравих емоцій. Побажаймо ж дітлахам залишатися в ньому якомога довше!

Директор комунального закладу Сергій Якобчук подякував представникам РЦПТО ДСЗ та виразив надію на подальші теплі та щирі стосунки, яких так потребують діти.

Повідомляє прес-служба Рівненського обласного центру зайнятості

548 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 5 =