школаНа Рівненщині тримають курс на створення опорних шкіл
Нині в Дубровицькому, Костопільському, Рокитнівському, Рівненському, Сарненському районах та Мирогощанській, Козинській, Смизькій ОТГ прийняті рішення про створення 10 опорних шкіл, які мають 22 філії.
Сім шкіл вже функціонують як опорні. У них навчається 3012 учнів, третину з яких довозять з філій. Решта – три – на етапі реєстрації.
«Нині ми робимо акцент на якісну освіту. Тож тримаємо курс на створення опорних шкіл. Існуюча освітня мережа є економічно необґрунтованою, тому її потрібно змінювати», – розповіла заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
Торік було проведено конкурс на кращий проект опорного закладу. Його переможцями стали Сварицевицький НВК Дубровицького району та Козинський НВК на Радивилівщині.
Освітні заклади вже отримали від держави фінансову підтримку у розмірі понад 4 мільйони гривень кожен.
На Дубенщині, школа Мирогощанської ОТГ одержала грошову допомогу в рамках міжнародного проекту розвитку опорних шкіл в Україні. За ці кошти, зокрема, облаштували комп’ютерний клас та зробили ремонт.
Світлана Богатирчук-Кривко повідомила, що в області сформовано Перспективний план створення опорних шкіл на 2017 рік. Передбачено до кінця року утворити ще 13 таких закладів – у Рокитнівському, Сарненському, Здоблунівському, Рівненському, Радивилівському, Дубровицькому, Гощанському і Березнівському районах, а також у Боремельській ОТГ.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
1 476 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × один =