На два роки до в’язниці відправив Радивилівський районний суд 22-річну мешканку району за крадіжку грошей у рідної неньки.

Докорами сумління за вчинені раніше провини Іванна особливо не переймалася, тому і до скоєння чергової крадіжки поставилася із легковажністю, продовжуючи вести аморальний спосіб життя. У лютому минулого року, скориставшись довірою матері, таємно забрала щойно видану їй кредитну картку одного із банків і, знявши майже чотири тисячі гривень, відправилась розтрачати гроші. Дівчина розважалася на Радивилівщині та Волині. Матері ж про свої подорожі і нове вбрання пояснювала дарунками коханого.

Лишень перед Великоднем, ідучи за продуктами, жінка помітила відсутність коштів на карточці і звернулася до правоохоронців.

– Іванна одна із перших, кого ми запідозрили у крадіжці, – розповідає начальник кримінальної міліції Олександр Конюший, – адже вона і раніше попадала в поле зору міліції, обкрадаючи близьких. Після пред’явлених їй фото, знятих з камер відеоспостереження, вона у всьому зізналася.

Відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а за частиною 2 статті 185 (крадіжка) відкрито кримінальне провадження. Відтак, 2 лютого Радивилівський районний суд 22-річну молодицю визнав винною і позбавив її волі на два роки. Потерпіла, дізнавшись про міру покарання, не заперечувала, а зловмисниця поки має місяць на оскарження вироку.

Повідомляє Оксана Шуляк, Радивилівський РВ УМВС України в Рівненській області

Теґи:   
621 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × один =