Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський 07.02.2019 провів виїзний особистий прийом громадян, які відбувають покарання у державній установі «Городищенська виправна колонія» (№ 96), а також перевірив умови, в яких утримуються засуджені, та стан дотримання їх конституційних прав.
Зокрема, керівник регіональної прокуратури у супроводі начальника виправної колонії Юрія Луцука здійснив обхід території установи максимального рівня безпеки та її корпусів, в т.ч. сектору для тримання засуджених до довічного позбавлення волі. Особливу увагу було звернуто на умови утримання ув’язнених, їх матеріально-побутове забезпечення, а також стан додержання законодавства про охорону здоров’я.
Після того Богдан Подубинський провів особистий прийом засуджених, в т.ч. до довічного позбавлення волі. Окремі питання стосувалися порядку переведення до іншої установи виконання покарань, оскарження заходів дисциплінарного впливу, виготовлення особистих офіційних документів, надання медичної допомоги.
На ряд запитань засуджених прокурором області надано змістовні роз’яснення. Звернення від шести громадян, прийняті керівником регіональної прокуратури на особистому прийомі, за його дорученням будуть розглянуті відповідними відділами прокуратури області.
За результатами відвідування виправної колонії прокурором області наголошено на необхідності приділення адміністрацією установи належної уваги додержанню вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
323 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + пятнадцять =