Цієї неділі, 17 серпня о 12 годині, у новому житловому комплексі «Щасливе», що на вулиці Чорновола, 93 в обласному центрі, голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок та міський голова Рівного Володимир Хомко вручать ключі від квартири донькам Георгія Арутюняна. Герой «Небесної сотні» 20 лютого загинув від кулі снайпера на Майдані у Києві. Тепер старша донька Анна Адамчук опікується молодшою – дворічною Ашхен, яка залишилася круглою сиротою.

Нагадаємо, ще на початку року народний депутат від Рівненщини Олег Осуховський та голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернулися до забудовника – директора ДБК «Будплюс» Романа Куриса, з проханням виділити квартири родинам загиблих на Майдані, у яких залишилися діти. Меценат пішов назустріч і надав дві однокімнатні квартири родинам загиблих героїв «Небесної сотні».

Так, в березні сім’ї Георгія Арутюняна та Валерія Опанасюка отримали документи на квартири у житловому комплексі «Щасливе».

Пізніше, завдяки доплаті Рівненської міської ради, забудовник поміняв однокімнатну квартиру донькам Георгія Арутюняна на двокімнатну.

Також, закінчується будівництво 7-ї черги цього житлового комплексу на вулиці Щасливій, 14 у Рівному, де отримає квартиру дружина загиблого героя «Небесної сотні» Валерія Опанасюка. На утриманні у жінки залишилося четверо неповнолітніх дітей.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

561 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − девятнадцять =