ЦНАПІнноваційні підходи та прогресивний досвід Рівненського регіонального ЦНАПу презентували на форумі “Запуск проекту EGOV4UKRAINE: Стан та перспективи розвитку електронного урядування в Україні”, який відбувається в Києві.
Команда Рівненського регіонального ЦНАПу в особі директора Віталія Германа бере участь у Форумі “Запуск проекту EGOV4UKRAINE: Стан та перспективи розвитку електронного урядування в Україні”, який впродовж двох днів відбувається у Києві. Форум проводиться для ІТ-керівників органів влади (міст обласного значення).
– Приємно, що організаторами Форуму команді Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг запропоновано презентувати і поділитися успішними досвідом розроблення та запровадження інноваційного програмного засобу, який призначений для автоматизації процесів формування і ведення реєстру територіальної громади, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян. На Форумі також присутні наші партнери – представники компанії РЕНОМЕ, – повідомив на своїй сторінці у фейсбук директор Рівненського регіонального ЦНАПу, заступник міського голови Рівного Віталій Герман.
Повідомляє прес-служба Рівненської міська рада
530 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 15 =

НОВИНИ