5 червня голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук взяв участь у заходах з нагоди Дня міста та привітав острожан із 916-літтям Острога.

Древній Острог – це «домоначальний град» князя Василя-Костянтина Острозького, який завдяки його діяльності перетворився в одне з найбільших міст України, потужний ремісничий та торговий центр того часу. Нині Острозька академія – це одна із найбільших культурних цінностей нашого народу, інтелектуальний осередок сучасної України. Острозький край упродовж століть притягував красою своєї природи, відкритістю і щирістю своїх людей. Звідси походила, або їх доля була тісно пов’язана з містом, ціла низка імен відомих вчених, освітян, письменників, громадських та політичних діячів, митців та мистецтвознавців, лікарів.DSC09085.JPG

– Дорогі острожани! Ваша закоханість у рідне місто упевнює в тому, що за підтримки держави ви зумієте зробити свій край заможним і процвітаючим, де було б затишно жити, плідно працювати, ростити дітей, впевнено дивитися в майбутнє. Зичу усім вам міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, миру і щастя. Певен, що Острог порадує Українську державу великими досягненнями, зробить усе, щоб люди жили у мирі й достатку. Успіхів вам на цьому шляху! – побажав голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

Під час святкувань містяни та гості Острога побували на реконструкції лицарського бою, організованого за сприяння депутатів Рівненської обласної ради від ВО «Свобода» Володимира Валявки та Володимира Муляра, оглянули роботи Містечка майстрів, взяли участь у Ренесансній ході та Гостинах у князя Острозького, акції «Візит до Княжого дому», святковій програмі «Культурний Ренесанс».

DSC08954.JPGТакож відбулося дефіле дітей-учасників конкурсу дитячих костюмів епохи Князів Острозьких та нагородження переможців. У святковому концерті взяли участь гурти ТеЯрем і TimeWillTell, етногурт Дуліби, заслужений артист України Леонід Репета, Сашко Невже, Павло Мищук та інші. Спеціальним гостем свята став учасник проекту «Голос країни» та переможець шоу «Битва хорів» Микола Бобрик.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

1 155 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − 8 =