Другокласниці Анастасії Романюк з села Тучин, що у Гощанському районі, весною має виповнитися 8 років. Мама Анастасії вчителька математики у школі, тато водій у аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення. У Настусі є старший братик, також школяр. Нещодавно у цю звичайну  родину прийшла страшна хвороба і нависла тяжким тягарем…
“Все розпочалося із звичайного ГРВІ. Це було у грудні, тоді Настя перехворіла і ніби все було нормально, а вже в січні у неї раптово піднялася температура до 39,2. Вона ні на що не скаржилася, їй нічого не боліло. Ми пішли до лікаря і перші аналізи були не дуже поганими”, – розповідає Новинам по-рівненськи тато Анастасії, Юрій Романюк.
Дівчинка приймала противірусне, температура спала до субфебрильної. На 9 день аналізи показали, що ситуація критична…
“Нас направили спочатку в Рівне, потім у Київ де нам підтвердили діагноз –  гострий лімфобластний лейкоз”, – каже тато дівчинки.
Нині дитина знаходить в Рівненській обласні лікарні, попереду у Настусі довге та дороговартісне лікування. Родина фінансово неспроможна осилити усі медичні витрати, тому змушена просити допомоги у небайдужих людей.
ПриватБанк, номер картки 4149499120440621  Романюк Юрій Петрович.
2 935 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 5 =

НОВИНИ