Про те, що в Острозькому районі у Великодню ніч мало не загинув підліток, Новини по-рівненськи писали раніше. 16-річного хлопця затягувало болото, і якби не випадкові перехожі, які йшли до храму, ця ніч могла бути для нього останньою. Нині стали відомі нові подробиці цієї події, про дивовижний порятунок юного рибалки читайте на нашому сайті далі…
Місцева жінка якраз йшла до храму, коли почула зі сторони ставу стогін, саме вона стала звати на допомогу людей. До водойми одразу прибіг орендар, чоловік дав пораду хлопчині не рухатись, а коли зрозумів, що шансів самотужки урятувати хлопця немає, став телефонувати у поліцію та рятувальникам.
У цей час, дільничий поліцейський Руслан Ягодка, забезпечував правопорядок біля Новомалинської церкви. Коли ж отримав повідомлення від колег, що гине людина, чимдуж кинувся до ставу. Уже вдвох стали намагатись добратися до місця пригоди самостійно, утім підступне болото не надто підпускало чоловіків до підлітка.
«Взяли дошки, прийшли до того місяця, де знаходився Олександр – він був 75-70 метрів від берега. – розповідає Руслан Ягодка.  – «Поклали дошки, але зрозуміли, що пройшли буквально 15 метрів і самі грузнемо, дочекались рятувальників».
Прокладаючи дошки, та використовуючи надувний човен, рятувальники стали поступово пробиратися до хлопчини.
Як розповідають бійці ДСНС, через густий шар бруду, він взагалі не міг рухатися, а через сильне переохолодження- не міг сказати і декількох слів.
Микола Кучерук, керівник караулу Острозької пожежної частини, переконує – шансів вибратись самостійно у підлітка не було. По груди у багнюці, знесилений та переляканий Олександр навіть не мав снаги втримати рятувального круга. У човен рятувальники затягнули постраждалого з допомогою мотузки.
Хлопця одразу відвезли до медичного закладу. Через тривале перебування у трясовині, Олександр отримав переохолодження. Нині ним опікуються лікарі.
Підліток розповів своїм рятувальникам, що подався у ночі до водойми порибалити аби мати можливість трохи заробити грошей. Олександр саме повертався назад, як потрапив у болотяну пастку.
Саму водойму уже півроку, як спустили. На перший погляд вона здається безпечною, утім це не так. Орендар ставка Віктор Співак каже, що у деяких місцях трясовина може сягати 6 метрів.
Надія Литвинюк, Вікторія Малецька
(фото Головного управління ДСНС України у Рівненській області)
838 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − 3 =

НОВИНИ