24 вересня офіцери групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України (CIMIC) у місті Попасна отримали близько двох сотень національних прапорів від депутата і голови постійної комісії Рівненської обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Володимира Валявки.

Уже найближчим часом на більшості адміністративних будівель, дитячих садках, школах, лікарнях та інших спорудах соціальної галузі у Попаснянському районі Луганської області, офіцери CIMIC встановлять нові та змінять зношені державні прапори передані депутатом Рівненської обласної ради Володимиром Валявкою. Окрім того частина національних стягів буде замінена і на військових блок-постах у цьому ж районі.

«Протягом десятків років незалежності України представники попередньої влади, створювали умови для поглиблення соціального конфлікту на Донбасі. Тим самим полегшуючи завдання Росії та навіюючи думки, про те що Донеччина і Луганщина не є частиною України. Нині просто необхідно проводити роз’яснювальну та просвітницьку роботу на звільнених від російських окупантів територіях. У тому числі необхідно поширювати символи суверенності нашої держави – державний стяг, українську мову та національну ідею. Необхідно показати правду про те, що російський триколор приніс на цю територію смерті, війну та занепад, а люди під українськими прапорами роблять все для перемоги на агресором та відновлення нормального життя українців Донбасу», – зазначив депутат Рівненської обласної ради від фракції ВО «Свобода» Володимир Валявка14409499_1420903024590002_4938680275169929884_o

Довідково: Групи цивільно-військового співробітництва (CIMIK) – здійснюють систематичну, планомірну діяльність Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, утворених відповідно до законів України (далі – Збройні Сили України) по координації та взаємодії з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, організаціями та громадянами у районах дислокації військових частин та підрозділів Збройних Сил України з метою формування позитивної громадської думки і забезпечення сприятливих умов для виконання Збройними Силами України покладених на них завдань та функцій шляхом надання допомоги цивільному населенню у вирішенні проблемних питань життєдіяльності з використанням військових та невійськових сил та засобів.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

591 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 4 =