Учора, 10 травня, до рівнянки навідалась псевдосоцпрацівник, після візиту якого господиня не дорахувалась 16 тисяч 200 гривень та золотого ланцюжка. А доки невідомий чоловік пропонував купити ковдру, жителька Грушвиці позбулася чотирьох тисяч 800 гривень.22
Близько 11 години до квартири 86-річної рівнянки навідалась молода жінка. Представившись соціальним працівником, пройдисвітка провела господиню до кухні та зачинила за собою двері. Доки турботливо розпитувала про виплати і чи всього вистачає пенсіонерці, поплічник акторки, який зайшов слідом, швидко почистив заощадження пенсіонерки. Коли «гостя» покинула оселю, господиня виявила відсутність паспорта громадянина України, золотого ланцюжка та грошових коштів у сумі 16 тисяч 200 гривень, які вона зберігала у шафі та під скатертиною на столі. Тому жінка одразу повідомила до поліції. Правоохоронці за цим фактом розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.
Жінці на вигляд 30 років, мала зібране темне волосся. Була одягнута у чорну шкіряну куртку та темні штани.
Схожа ситуація трапилася і з 86-річною жителькою села Грушвиця Рівненського району. До її подвір’я під’їхала червона ВАЗівка, із салону якої вийшов чоловік. Невідомий почав пропонувати господині купити ковдру. Всього кілька секунд і та вже не тямила, що робила. Оговтавшись, своїх коштів у сумі чотири тисячі 800 гривень, які лежали у шафі, віддала шахраю, взамін отримавши ковдру. Бідою пенсіонерка поділилась із сином, а той повідомив до поліції.
За фактом шахрайства поліцейські розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Правоохоронці звертаються до одиноких та осіб похилого віку бути обачними та обережними у спілкуванні з невідомими та підозрілими особами.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
547 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 19 =