Збірна України повернулась з Чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA 2016. Серед спортсменів були і представники з Рівного – Ілля Алексеюк та Ігор Гуцалюк.
Ілля Алексеюк прийняв участь у трьох розділах -лайт-контакт, семі контакт та К1 лайт. У результаті – дві срібні та одна бронзова нагороди.  Виступав спортсмен у ваговій категорії 27 кг. Варто відмітити, що три поєдинки хлопець виграв достроково нокаутами.e8wurIJsauI
Ігор Гуцалюк привіз срібну медаль, він виступав у розділі лоу-Кік, у ваговій категорії 85 кг та провів два поєдинки де у фіналі програв за очками.

EVMyqKnBirQ
“Взагалі результати хороші. Поєдинками задоволенний, надалі будемо працювати у тому ж дусі. Ще хочу подякувати нашим спонсорам завдяки яким  стала можлива участь у змаганях – Лобчуку Миколи (партія ББП), Редьку Олександр та ТМ Щедрик”, – розповідає тренер Рівненської Асоціації Професійних Видів Єдиноборств Ігор Гуцалюк