парфуми

Традиційно під час літніх канікул дитячі табори Рівненщини «поповнюються» поліцейськими. Та не тільки із лекціями про правила безпечної поведінки вони навідуються в оздоровчі заклади, а й ознайомлюють підростаюче покоління із азами нелегкої служби, якій присвятили своє життя.PM518image001
Показові виступи спецпризначенців, кінологів у санаторно-оздоровчому комплексі «Країна мрій», що в селі Межиріч Острозького району, викликали шквал емоцій у дітей та їхніх наставників. Із захопленням вони дивилася затримання озброєних злочинців, бойові прийоми, пошук службовою собакою вибухівки та наркотиків. Не меншу зацікавленість викликала і зброя поліцейських, особливо, коли підлітки мали нагоду потримати її в руках.
«Ми повинні змалку формувати свідомість кожної дитини, аби в майбутньому вона обрала правильний шлях, — зауважила начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Рівненській області Ірина Чорна. — В умовах реформування поліції нам необхідна гідна зміна, яку ми маємо готувати вже сьогодні. Тому під час літнього відпочинку ми відвідуємо оздоровчі табори області, аби діти змогли ознайомитися з роботою поліцейських і в подальшому поповнити її ряди».
Табір «Країна мрій» став першим, куди завітали правоохоронці. Попереду гостей чекатимуть оздоровчі заклади в Гощанському, Рівненському та Демидівському районах.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
1 254 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − одинадцять =