Відтепер екскурсії на рівненський завод з переробки побутових відходів проходитимуть щоп’ятниці о 17 годині. Найближча екскурсія відбудеться 12 вересня.

Нагадаємо, у липні ТзОВ «Санком-Рівне» розпочало екскурсії на перший в Україні завод із переробки побутових відходів. На них рівняни можуть дізнатися, що таке сміттєпереробний завод, яке його призначення і як звичайне побутове сміття перетворюється на альтернативне паливо. А також, чому через прогалини в законодавстві завод зупинив свою роботу і коли паливо з побутового сміття зможе замінити собою дорогий російський газ.

Окрім того, всі, хто відвідали екскурсії можуть стати активістами «Санком-Рівне» і долучитися до акції збору підписів за відновлення роботи сміттєпереробного заводу. За це вони отримають у подарунок екоторбинку.

Відвідати екскурсію на рівненський сміттєпереробний завод можуть усі охочі. Для цього потрібно попередньо зареєструватися. Це можна зробити в офісі «Санком-Рівне» (вул. Шевченка, 45, 1 поверх), в інформаційному наметі на майдані Незалежності, де проходить збір підписів під петицією щодо відновлення роботи сміттєпереробного заводу, зателефонувавши за номером телефону (0362) 23-43-73, або, відправивши повідомлення на сторінку «Санком Рівне» «В контакті» чи у «Фейсбуці». Екскурсії відбуватимуться щоп’ятниці о 17 годині.

Про це повідомляє прес-центр “Санком-Рівне”

774 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 14 =