14485082_1188680221205908_736920498830613955_nСмерть Миколки Антонюка восени 2015 року була шоком для громадськості міста. Подія набула чималого розголосу адже хлопчик помер у страшних муках у Рівненській обласній лікарні. Батьки хлопчика запевняють, що дитина померла через недбальство лікарів, а саме Костянтина Думановського, тієї ж думки і активісти та більшість рівнян. Подружжя Антонюків хоче аби медика притягнули до відповідальності. Відразу після інциденту лікаря звільнили. Однак пан Думановський не вбачає у смерті Миколки своєї вини та намагається у судовому порядку відновитися на посаді, а враховуючи результати експертизи, які стали відомі, тепер у нього є всі шанси знову лікувати дітей…
Про висновок експертизи і не тільки… написала на своїй сторінці у Фейсбуці рівненська журналістка Інна Білецька:
Курва, то видайте вже наказ МОЗ про право на відстріл! Щоб не стогнали!
Країна суддів і катів.
Патанатоми – заробітчани від медицини, головні прикриватєлі лікарських поп і відбілювачі репутацій. У їхніх всесильних руках людські долі. Бо вони можуть виправдати будь-що.
Люди!!! Я бачила все, такого я ще не бачила. Я хочу бігти, бігти, бігти і не озиратись. Мені так страшно, що хочеться схопити дитину і втекти світ за очі.
Миколка. Мале жваве дошкільнятко. Прихворів. Аденоїди. Пролікували. Відпустили. В Миколки болить животик. Миколку швидка з підозрою на апендицит везе в лікарню. Хірург з планової не хоче йти в приймальне. Йде інший – з гнійної. Миколку з тією ж підозрою кладуть таки в планову. Дитині зле. Дитина температурить. Дитині забороняють пити. Дитину лікують оцтовими обтираннямми. Зневодненій дитині вводять но-шпу. Дитина помирає. Хірург робить всі призначення лежачи в ординаторській.
А тепер я не буду більше мовчати!
Хай вам, усім, хто прикриває дупу хірурга, дупу патанатома, свої дупи буде дико соромно. Бо ви всі мені в очі казали, що хвороба Крона – вигаданий діагноз. Ви всі пояснювали про корпоративну етику. Потім головний дитячий патанатом України описала Миколчин кишківник як кишківник людини, яка роками повинна була б страждати від кровавих діарей і поволі вмирати. А не було діарей. І крові не було. І інших проявів системного захворювання не було. Ви знали, що шукали нехірургічну паталогію. Ви підписувались під висновком про ГРВІ. Ви бачили, що Крона писали “на порішать” і “на проканає”!!!! І ви всі змовчали. Ви всі, які були на розтині.
І от маєте – головні судді з правом катів озвучили вирок – Миколка був приречений!!!
Що ви відчуваєте зараз? Ви взагалі здатні щось відчувати? Вам не страшно?
Тепер я знаю, що таке панічна атака. В мене вона вже кілька годин, відколи я побачила це. Побачила випадково.
Дивіться люди і бійтеся – приректи – ось функція всієї нашої медицини. Кожного з нас можуть просто приректи.
АПД: Уляна Супрун! Ви ж це бачите?14485038_1188680224539241_5394328040684142718_n
Адвокат подружжя Антонюків Ярослав Коноплястий прокометував сайту “Новини по-рівненськи“, як в подальшому такий висновок може вплинути на “справу Думановського”: “Незважаючи на негативні висновки експертизи МОЗу з приводу смерті дитини Антонюка М.С. все ж слід зазначити, що в ній наявні всі ознаки для перекваліфікаціі кримінального провадження на 139 статтю КК “Ненадання допомоги хворому медичним працівником”. Тому всі підстави для винесення підозри Думановському є. Думаю це буде дуже швидко.
До слова, рівняни відразу ж відреагували на такий висновок експертизи обуренням:bezy-myanny-j1 bezy-myanny-j3 bezy-myanny-j4
Вікторія Малецька
(фото Інни Білецької)
1 781 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − вісім =

НОВИНИ