HngvHDH7VCIНе зважаючи на той факт, що вже пройшов тривалий час з моменту початку видачі т.зв. «паспортів» в самопроголошених ДНР/ЛНР, вказані «папірці» так і не набули популярності серед мешканців тимчасово окупованих територій.
Співробітники ФСБ по Ростовській області не визнають їх при пред’явленні на кордоні, оскільки сприймають виключно офіційні документи – паспорти громадян України.
Виходить наші сусіди, не зважаючи на «братську любов» не дуже довіряють будь-яким документам, які видані т.зв. «владою ДНР/ЛНР». Не вносяться останніми й зміни до нормативної бази, що регламентує порядок контрольно-пропускного режиму, а значить вище керівництво РФ не розглядає самопроголошені республіки як окремі суб’єкти державотворення та не вважає безпечним потрапляння на російську територію мешканців Донбасу.
Побоювання у російської влади можуть викликати й окремі мешканці підконтрольних ДНР/ЛНР територій, серед яких багато представників криміналітету (у тому числі наркозалежних), що достроково амністовані для участі в діяльності незаконних збройних формувань самопроголошених республік.
Практика спілкування вимушених переселенців, які виїхали на період ведення бойових дій до РФ, вказує, що більшість росіян на даний час також відносяться до вихідців з Донбасу як до людей «третього сорту», яких вони чомусь вимушені кормити за власний кошт.
Таким чином, більшість мешканців тимчасово окупованих територій починають розуміти, що керівництво РФ не цікавить їх подальша доля, а вони стали жертвами амбітних імперіалістичних настроїв президента РФ Путіна В.В. та наближених до нього осіб.

Мілана Маркевич

Теґи:
835 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − десять =