Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко відвідав з робочим візитом відвідав с. Пісків на Костопільщині. Зокрема, стару школу, що була побудована ще у 1952 році та будівництво нової.

????????????????????????????????????

Сільська школа була визнана аварійною. Завдяки активній позиції обласної та районної влади, за підтримки депутатів, спільними зусиллями владнали усі негаразди і віднайшли кошти, розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
У 2016 році на будівництво було виділено більше 16 мільйонів. В 2017-му роботи продовжуються, передбачається виділити 23 млн грн: 90% профінансує ДФРР, 10% – місцевий бюджет. Сучасний заклад на 226 шкільних місць має актову залу, перехідну галерею та їдальнею. Враховані енергоощадні технології. А ще тут з’явиться стадіон та спортзал.
Геннадій Зубко переконаний, що нова школа наповнить село життям, а децентралізація принесе якісні зміни. Адже на території Пісківської сільської ради проживає майже 2,5 тисячі жителів. Молоді сім’ї залишаються у селі, а народжуваність щороку зростає.
Разом з керівництвом області високопосадовець вшанував пам’ять героїв АТО та поклав квіти до меморіальних дошок. Поспілкувався із рідними загиблих хлопців.
Нагадаємо, громада Пісків має чотирьох справжніх героїв, які загинули, виконуючи свій обов’язок. Найбільше з усієї Рівненської області хлопців мобілізовані у зону АТО саме із цього села.
Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА
731 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + шість =