Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір закликав керівників районів прискорити роботу із впровадження енергоефективних проектів.
Нагадаємо, цьогоріч  на Рівненщині реалізується 65 енергоощадних проектів. Їх перелік затвердила рада обласного конкурсу з енергоефективності. Це реконструкція систем опалення, ремонт внутрішніх електричних мереж, облаштування харчоблоків в їдальнях, а також встановлення приладів обліку тепла. Ці роботи проводяться у школах, садочках і лікарнях.
На це спрямували 11 мільйонів гривень із обласного бюджету, додали свої кошти і в районах.
Віталій Ундір подякував керівникам районів, де вже завершили проекти. Високий рівень впровадження у Сарненському, Костопільському, Рівненському, Здолбунівському районах. На жаль, є адміністрації, які чомусь не поспішають.
«Закликаю вас пришвидшити роботу. Кожен керівник взяв на себе зобов’язання, вам дали ресурси для розвитку, тож маєте встигнути до кінця 2017 року. Якщо кошти не використаєте, забудьте про них і в 2018 році», – звернувся Віталій Ундір до голів РДА.
Варто врахувати й те, що встановлення нового обладнання не повинне призводити до зупинки подачі тепла в соціальних закладах, наголосив заступник голови ОДА.  
Впровадження проектів дасть можливість за три роки заощадити більше 65 тисяч кубів газу та понад 1 мільйон кіловат електроенергії.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

383 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × пять =